به گزارش مرآت، امیر کرم‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: تا ماه‌های آتی نیز ۱۰۰ درصد این تعهد محقق خواهد شد. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با بیان اینکه تعهد اولیه اشتغال این اداره‌کل ۲۲۶ فقره برای سال ۱۴۰۱ بود، گفت: ابتدای سال‌جاری و با اعلام آمادگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان، […]

درصد تعهد اشتغال میراث‌فرهنگی سمنان محقق شد - ۶۳ درصد تعهد اشتغال میراث‌فرهنگی سمنان محقق شد


به گزارش مرآت، امیر کرم‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: تا ماه‌های آتی نیز ۱۰۰ درصد این تعهد محقق خواهد شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با بیان اینکه تعهد اولیه اشتغال این اداره‌کل ۲۲۶ فقره برای سال ۱۴۰۱ بود، گفت: ابتدای سال‌جاری و با اعلام آمادگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان، تعهد ایجاد اشتغال این اداره‌کل به ۲ برابر افزایش یافت.

کرم‌زاده افزود: بر این اساس اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان سمنان در سال‌جاری و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای ۵۳۲ نفر شغل ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد:  با تلاش مجموعه میراث فرهنگی استان سمنان، تعداد ۳۳۷ نفر معادل ۶۳ درصد این تعداد محقق شد و در ماه‌های آینده، تمامی تعهد ۲ برابری محقق خواهد شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: صنعت گردشگری و صنایع‌دستی نقش مهمی در ایجاد فرصت‌های شغلی به تعداد انبوه دارد و با سرمایه‌گذاری و توجه به این حوزه‌ها می‌توان زمینه اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی را فراهم کرد.

انتهای پیام/منبع