به گزارش مرآت؛ حجت‌الاسلام غلامرضا قندهاری، ضمن تشریح مهمترین برنامه‌های دهه ولایت و امامت در سراسر استان سمنان بیان کرد: پیاده روی عمومی در ایام جشن غدیر برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: این برنامه در برخی نقاط استان از هم اکنون آغاز شده و تا عید سعید غدیر خم ادامه خواهد داشت و به نوعی پاسداشت پیام امامت و ولایت و همچنین ترویج فرهنگ غدیر در آن لحاظ شده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه برنامه‌های تبیینی متعددی نیز در سطح مساجد استان سمنان ویژه دهه ولایت و امامت تدارک دیده شده است، ابراز کرد: این برنامه‌ها از ابتدای دهه شروع و شامل برنامه‌های متنوعی از جمله تلاوت، سخنرانی و … خواهد بود.

قندهاری با بیان اینکه گروه‌های سرود نوجوانان و جوانان در خیابان‌ها، میادین و چهارراه‌های سراسر استان برنامه اجرا می‌کنند، بیان کرد: نورافشانی و فضاسازی‌های شهری به خصوص در شب عید غدیر از دیگر برنامه‌های ویژه این ایام است.

وی با بیان اینکه برنامه اطعام نیازمندان با هماهنگی کمیته امداد، توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان و محرومان از دیگر برنامه‌های این روزها در استان سمنان است، ابراز کرد: مردم خیر استان در این برنامه مشارکت خوبی خواهند داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه جشن‌های خیابانی در پارک‌ها و محل‌های تجمع مردم ویژه دهه ولایت و امامت برگزار خواهد شد، بیان داشت: اجرای برنامه‌های دهه ولایت و امامت غالباً از سوی گروه‌های مردمی ساماندهی شده است.

قندهاری با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران درباره جهاد تبیین، گفت: همانطور که معظم له نیز تاکید دارند، یکی از مهمترین اهداف ما در اجرای این برنامه‌ها، تبیین هدف غدیر و پیام آن است لذا در این برنامه‌ها سعی شده تا نوجوانان و جوانان استان به خوبی دخیل باشند.

انتهای پیام/

نوشته نیازمندان استان سمنان اطعام می‌شوند/ اجرای جشن‌های خیابانی اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: