به گزارش خبرنگار مرآت؛ فعالین عرصه عفاف وحجاب ظهر امروز با حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه وامام جمعه سمنان دیدار کردند. حجت السلام مطیعی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های فعالین این عرصه گفت: مسئله عفاف و حجاب یک چالش اساسی و مهم در کشور محسوب شده اما متاسفانه تاکنون
نوشته ترویج حجاب نیاز به اقدامات اجرایی دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ فعالین عرصه عفاف وحجاب ظهر امروز با حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه وامام جمعه سمنان دیدار کردند.

حجت السلام مطیعی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های فعالین این عرصه گفت: مسئله عفاف و حجاب یک چالش اساسی و مهم در کشور محسوب شده اما متاسفانه تاکنون گام های اجرایی موثری برداشته نشده است.

حجت الاسلام مطیعی در ادامه افزود: دشمن به دنبال ایجاد دو قطبی و چند دستگی در کشور است و نهاد های متولی باید در این زمینه اتحاد رویه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه حرکت های قهری و سلبی به هیچ عنوان سنجیده نیست و نباید انجام گیرد اذعان کرد: همانطور که دشمن با جنگ نرم در بین جوانان ما نفوذ کرده مانیز باید با بکار گیری افراد ماهر و هوشمند و جاذبه دار در این حیطه وارد شویم تا به اهداف مربوطه دست یابیم.

همانطور که مقام معظم رهبری می فرمایند امروز نیازکشور به جوانان مومن و انقلابی و پای کار است که بتواند وضعیت حجاب را از بحران کنونی نجات دهد و در این زمینه نیاز به همکاری گروههای مردمی و اتحاد رویه  دستگاههای متولی است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان ابراز کرد: دستور العمل عفاف و حجاب در شورای فرهنگ عمومی مطرح شده وبا تشکیل  قرار گاه عفاف و حجاب در سطح ادارات و دستگاههای اجرایی کارگروههای مربوطه در این سطح تکشیل شده  وناظر بکار گیری شده است.

وی در نمهخایت تصریح کرد: تمام شرایط و اسباب برای حرکت جهادگونه و انقلابی در زمینه ترویج عفاف و حجاب فراهم شده و باید با همراهی دستگاهها این مهم را به منصه ظهور رسانیم.

لازم بذکر است در پایان این مراسم از فعالین این عرصه تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

نوشته ترویج حجاب نیاز به اقدامات اجرایی دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.