به گزارش مرآت، امیر کرم‌زاده مدیرکل با میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان در جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ابراز داشت: تخصیص ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی امسال برای احیا و توسعه گردشگری استان سمنان برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی تخصیص این میزان اعتبارات چشمگیر و کمک‌کننده در توسعه گردشگری استان سمنان است.
وی بیان کرد: توجه به توسعه گردشگری یکی از رویکردهای مهم دولت سیزدهم است و با اهتمام ویژه رونق گردشگری در استان سمنان دنبال می‌شود.

کرم‌زاده تصریح کرد: سال گذشته اعتبار عمرانی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان ۷۵۰ میلیارد ریال بود و تخصیص اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال فقط در یک بخش نشان از توجه بیش از پیش به حوزه گردشگری است.

وی خاطرنشان کرد: امسال تخصیص اعتبار عمرانی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان بالغ بر ۹ برابر افزایش یافته است.

تشکیل ١٣ کارگروه تخصصی گردشگری در استان سمنان 

مدیرکل با میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: در کنار تامین اعتبار،  تشکیل ١٣ کارگروه تخصصی گردشگری در استان سمنان به منظور رونق گردشگری استان دنبال می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با تأکید بر اینکه توسعه گردشگری نیاز به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دارد، گفت: رونق گردشگری در زمینه اشتغال‌زایی و رشد اقتصادی موثر است.

انتهای پیام/

نوشته تخصیص ۱.۲ هزار میلیارد ریال برای توسعه گردشگری استان سمنان پیگیری می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: