به گزارش مرآت، امیر کرم‌زاده مدیرکل با میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان در جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ابراز داشت: تخصیص ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی امسال برای احیا و توسعه گردشگری استان سمنان برنامه‌ریزی شده است. وی ادامه
نوشته تخصیص ۱.۲ هزار میلیارد ریال برای توسعه گردشگری استان سمنان پیگیری می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، امیر کرم‌زاده مدیرکل با میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان در جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ابراز داشت: تخصیص ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی امسال برای احیا و توسعه گردشگری استان سمنان برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی تخصیص این میزان اعتبارات چشمگیر و کمک‌کننده در توسعه گردشگری استان سمنان است.
وی بیان کرد: توجه به توسعه گردشگری یکی از رویکردهای مهم دولت سیزدهم است و با اهتمام ویژه رونق گردشگری در استان سمنان دنبال می‌شود.

کرم‌زاده تصریح کرد: سال گذشته اعتبار عمرانی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان ۷۵۰ میلیارد ریال بود و تخصیص اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال فقط در یک بخش نشان از توجه بیش از پیش به حوزه گردشگری است.

وی خاطرنشان کرد: امسال تخصیص اعتبار عمرانی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان بالغ بر ۹ برابر افزایش یافته است.

تشکیل ١٣ کارگروه تخصصی گردشگری در استان سمنان 

مدیرکل با میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: در کنار تامین اعتبار،  تشکیل ١٣ کارگروه تخصصی گردشگری در استان سمنان به منظور رونق گردشگری استان دنبال می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با تأکید بر اینکه توسعه گردشگری نیاز به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دارد، گفت: رونق گردشگری در زمینه اشتغال‌زایی و رشد اقتصادی موثر است.

انتهای پیام/

نوشته تخصیص ۱.۲ هزار میلیارد ریال برای توسعه گردشگری استان سمنان پیگیری می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.