به گزارش مرآت، مهدی منصوری روز دوشنبه با اشاره به راهیابی و حضور استان سمنان در رقابت نهایی عصر امید به رسانه ها یادآور شد: استان سمنان با ایجاد و ثبت ۱۰۲ گروه پژوهشی عنوان رکورددار این عرصه و رقابت را به خود اختصاص داده است، که این امر  نشان از عملکرد مطلوب دانشگاه آزاد
نوشته ۵۰ ایده و شرکت دانشگاه آزاد استان سمنان در رویداد ملی «عصر امید» حضور دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، مهدی منصوری روز دوشنبه با اشاره به راهیابی و حضور استان سمنان در رقابت نهایی عصر امید به رسانه ها یادآور شد: استان سمنان با ایجاد و ثبت ۱۰۲ گروه پژوهشی عنوان رکورددار این عرصه و رقابت را به خود اختصاص داده است، که این امر  نشان از عملکرد مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان دارد.

وی با اشاره به اینکه مصلای بزرگ تهران از  ۸ تا ۱۱ خرداد ماه سال جاری میزبان رویداد ملی « عصر امید» دانشگاه آزاد اسلامی است، این رویداد را بهانه‌ای برای ارائه و نمایش گوشه‌ای از دستاوردهای  فناورانه و محصولات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی کشور دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در ۴۰ سالگی فعالیت خود و با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ استارت آپ و ایده و ۱۰۰۰ شرکت خلاق و فناور نمایشگاه بی بدیلی را تحت عنوان رویداد ملی عصر امید، از دستاوردهای جامعه نخبگان در این مهد علم و پژوهش خلق کرده است.

منصوری ضمن تشریح گوشه‌ای از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی، ورود به دهه چهارم سالگرد تأسیس این دانشگاه را گام دوم این مرکز علم و پژوهش عنوان و بیان کرد: رویداد ملی «عصر امید » نمایش شکوه و بالندگی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی است و آنچه از طرح‌های پژوهشی و علمی طی این چهار دهه به نقطه اعلای خود رسیده در این رویداد به نمایش در می‌آید.

وی با اشاره به اهمیت این رویداد علمی که نخبگان و پژوهشگران سراسر کشور را برای نمایش توانمندی‌ها گرد هم می‌آورد، اضافه کرد: بدون شک دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور با بالاترین ظرفیت در نمایشگاه رویداد عصر امید حضور خواهند یافت چرا که در جریان این رویداد، واحدها و شرکت ‌های فناور با هدف جذب سرمایه‌گذار و تجاری سازی محصولات تولیدی خود به این عرصه گام نهادند و از این فرصت مغتنم بهره وافی را خواهند برد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بیان کرد : در همین راستا شاهد عملکرد مطلوبی از استان سمنان طبق ظرفیت موجود بوده‌ایم و حتی در مواردی این دانشگاه بیش از توان و انتظار ظاهر شده است که این امر نشأت گرفته از دغدغه‌مندی کارکنان این نهاد نسبت به مأموریت محوله به دانشگاه است.

نوشته ۵۰ ایده و شرکت دانشگاه آزاد استان سمنان در رویداد ملی «عصر امید» حضور دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.