به گزارش مرآت، سید محمد رضا هاشمی با بیان اینکه تمام اقلام اساسی مور نیاز مردم استان سمنان موجود است، ابراز کرد: کمبودی در زمینه تأمین این اقلام نداریم و خوشبختانه در بحث تأمین توانسته‌ایم عملکرد خوبی را در هفته گذشته و به خصوص هفته جاری شاهد باشیم.

وی تاکید کرد: از ابتدای شروع طرح نیز اعلام شد که دغدغه‌ای در این زمینه در سراسر استان وجود ندارد تا جایی که سمنان حتی برخی اقلام مورد نیاز استان‌های مجاور مانند تهران را نیز تأمین می‌کند.

استاندار سمنان با بیان اینکه اقلامی مانند شکر و مرغ تولیدی استان حتی به دیگر استان‌ها ارسال نیز می‌شود، ابراز داشت: نظارت بر اقلام اساسی دومین گام بلند برای حفظ آرامش در بازار استان پس از توزیع اقلام اساسی محسوب می‌شود.

هاشمی با بیان اینکه در کنار اکیپ‌های نظارتی ۵۵ اکیپ نیز از سوی سپاه استان به کمک آمده تا بتوانیم نظارت‌ها را تقویت کنیم، گفت: تاکید ما به ستاد تنظیم بازار این است که نظارت‌ها نباید تک بعدی باشد یعنی در هر مغازه‌ای که مراجعه‌ای صورت می‌گیرد حتماً اقلام دیگر نیز نظارت شود.

وی با بیان اینکه نباید نظارت‌ها صرفاً بر روی چهار قلم اصلی شامل روغن، تخم مرغ، مرغ و ماکارونی خلاصه شود، ابراز کرد: نظارت‌ها باید به گونه‌ای باشد که همه جوانب اساسی عرضه اقلام مورد نیاز مردم در آن لحاظ شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه گوشت قرمز عملکرد خوبی داشتیم، افزود: با همراهی که اصناف و مردم داشتند خوشبختانه شاهد هستیم که آرامش خوبی بر بازارهای استان سمنان حکم‌فرما است و مردم بدون مشکل خرید خود را صورت می‌دهند.

هاشمی با بیان اینکه در رابطه با نزدیکی به ماه‌های ذی‌الحجه و محرم نیز باید گفت پیش بینی می‌شود مصرف قدری بالا برود در نتیجه تمهیدات لازم اندیشیده شده است، تاکید کرد: در نشست تنظیم بازار استان نیز اعلام شد که موضوع ذخیره سازی کالاهای مورد نیاز صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

نوشته کمبودی در اقلام اساسی استان سمنان وجود ندارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: