به گزارش مرآت، هاجر اندرخور روز شنبه به رسانه‌ها ابراز داشت:  ۳۰۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان سال گذشته به منظور کمک به مشکلات معیشتی و درمان به ۴۴۳ مددجو پرداخت شد. وی افزود: پاسخگویی به موقع و رفع موانع و مشکلات گروه‌های هدف سازمان بهزیستی و افزایش رضایت‌مندی آنان با استفاده از ظرفیت‌ها و
نوشته بهزیستی استان سمنان ۴.۶ میلیارد ریال به مددجویان پرداخت کرد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، هاجر اندرخور روز شنبه به رسانه‌ها ابراز داشت:  ۳۰۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان سال گذشته به منظور کمک به مشکلات معیشتی و درمان به ۴۴۳ مددجو پرداخت شد.

وی افزود: پاسخگویی به موقع و رفع موانع و مشکلات گروه‌های هدف سازمان بهزیستی و افزایش رضایت‌مندی آنان با استفاده از ظرفیت‌ها و منابع، از اهداف اداره پذیرش و هماهنگی است.

رئیس اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان سمنان، هماهنگی و نقل و انتقال  پرونده مددجویان  درون استانی و برون استانی را از دیگر وظایف این بهزیستی دانست و گفت: سال گذشته، ۱۲۴ انتقال پرونده در اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان سمنان انجام شد.

اندرخور، پیگیری امور مفقودین در تعاملات قوی و سازنده را با دیگر دستگاه‌های اجرایی مانند نیروی انتظامی و دادگستری از دیگر وظایف این اداره دانست و افزود:  سال ۱۴۰۰  تعداد ۳۴۴ فقره پرونده مفقودین مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

رئیس اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان سمنان گفت: سال گذشته ۱۸۸ پرونده در  تعامل بهزیستی با دادگستری به منظور پذیرش پرونده‌های توانبخشی و موارد قضایی  در مراکز توانبخشی تحت نظارت  انجام شد و در این راستا ۲۲۷ مکاتبه مورد بررسی قرار گرفت.

اندرخور با اشاره به پیگیری کارشناسان اداره پذیرش و هماهنگی در جهت رفع نیازهای مددجویان در امور درمانی در قالب درخواست تسهیلات از طرف مددجویان افزود: در سال ۱۴۰۰ تعداد ۲۷ فقره تسهیلات به درخواست‌های مددجویان پرداخت شد که با عنایت به پیگیری درخواست‌های درمانی مددجویان، پیگیری اسکان موقت مددجویان نیز انجام می شود.

رئیس اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان سمنان گفت: تسریع و تسهیل خدمت‌رسانی متناسب با نیازهای جامعه هدف و بر حسب شرایط مکانی و محیطی هر استان نیازمند افزایش آگاهی و توانمندی کارشناسان است و در این خصوص با بهره مندی از دوره‌های آموزشی متناسب، سعی بر آن است که خدمات به صورت تخصصی بیش از پیش به جامعه هدف بهزیستی ارائه شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام

نوشته بهزیستی استان سمنان ۴.۶ میلیارد ریال به مددجویان پرداخت کرد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.