ترکیه یکی از کشور های بسیار زیبا و گردشگری است که می توان برای مسافرت انتخاب کرد؛ کشور ترکیه با اینکه مساحت زیادی ندارد ولی توانسته است که با سرمایه گذاری روی بیزینس گردشگری خود، جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی برای همه ی رنج های سنی و علاقه و طبع به وجود آورد. تفریحات آبی، سازه های تاریخی، بازار ها و مرکز خرید های مدرن از جمله جاذبه هایی هستند که به صورت گسترده رویشان سرمایه گذاری شده و امکانات لوکس زیادی را در اختیار بازدید کنندگان کشور ترکیه می گذارند.

کشور ترکیه از همسایگان کشورمان ایران است، به همین دلیل بسیاری از سختی های سفر به ترکیه که به دلیل نبودن پرواز مستقیم به کشور های اروپایی و‌‌‌… باعث ایجاد خستگی در راه می شود، وجود ندارد.

 

قیمت مناسب تور های استانبول

کشور ترکیه یکی از توریستی ترین مکان هایی است که برای سفر خود می توانید پیدا کنید؛ در تمامی منطقه ها و شهر های ترکیه جاذبه های گردشگری و دیدنی خاصی پیدا می شود که جذابیت های خود را دارد و طرفداران خاصی را نیز به خود جذب می کند. یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین شهر های ترکیه استانبول است که علاوه بر اینکه جاذبه های تفریحی زیادی دارد؛ بازارها و مراکز خرید لوکسی نیز وجود دارند که توجه هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند.

قیمت تور های استانبول از ۵ میلیون تومان برای هر دو شب شروع می شود تا ۷ میلیون تومان متغیر است و این قیمت ها به ستاره های هتل و امکاناتی که تور برای شما در نظر گرفته است نیز بستگی دارد.

یکی از مکان های مناسب برای اقامت در استانبول هتل استانبورگ ‌افس می‌باشد، پس به یاد داشته باشید که اگر توری با آپشن اقامت در این هتل مشاهده کردید، از دست ندهید.

چرا ایرانیان به تور های استانبول بیش از سایر تور ها علاقه دارند؟2 1024x682 - چرا ایرانیان به تور های استانبول بیش از سایر تور ها علاقه دارند؟

قیمت تور های لحظه آخری استانبول

تور های لحظه آخری قیمت کمتری نسبت به دیگر تور ها دارد و شما با توجه به مکانی که می خواهید از آن مکان حرکت کنید؛ قیمت های متفاوتی می بینید. مثلا حرکت از قشم به مدت ۳ شب حدود ۴ میلیون تومان و حرکت از اصفهان به مدت ۶ شب حدود ۵ میلیون تومان هزینه دارد‌.

جاذبه های گردشگری بی نظیر شهر استانبول

استانبول مراکز دیدنی و گردشگری بسیار زیادی دارد که برای هر سنی از افراد می تواند جذاب باشد از جمله مسجد ایاصوفیه استانبول، کاخ توپکاپی، مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی، برج گالاتا استانبول، آب انبار باسیلیکا، موزه باستان شناسی استانبول و… برای آشنایی با این مکان ها با ما همراه باشید.

چرا ایرانیان به تور های استانبول بیش از سایر تور ها علاقه دارند؟3 1024x794 - چرا ایرانیان به تور های استانبول بیش از سایر تور ها علاقه دارند؟

مکان های دیدنی استانبول:

  • مسجد ایاصوفیه استانبول است که از دوران امپراتوری عثمانی بجا مانده و در ابتدا کلیسا بوده و امروزه تغییر کاربری داده و به عنوان موزه استفاده می شود.
  • موزه باستان شناسی استانبول: موزه باستان شناسی استانبول یکی از معروف ترین موزه های ترکیه است که در این موزه اشیاء زیادی مربوط به دوره امپراتوری عثمانی به چشم می خورد.
  • آب انبار استانبول: آب انبار استانبول که به یرباتان سیسترن مشهور است ستون های بلندی دارد؛ قبلا در این محل کلیسا وجود داشته است‌‌.

مراکز خرید مدرن و متنوع در استانبول

در استانبول مراکز خرید لوکس زیادی وجود دارد که البته این همه ی چیزی نیست که از شهر استانبول می توان انتظار داشت. از جمله مراکز خریدی که در استانبول وجود دارند می توان مرکز خرید آکمرکز، مال آف استانبول، وادی استانبول، کاپیتول استانبول و.‌‌.. را نام برد.

  • کاپیتول استانبول: مرکز خرید کاپیتول شامل مغازه های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و هایپر مارکت و‌‌… است.
  • مرکز خرید وادی: مرکز خرید وادی برند های بسیار زیادی مانند دسا، مانگو، ماوی، پنتی و جین مادی را شامل می شود.
  • مرکز خرید مال آف: مرکز خرید مال آف استانبول یکی از زیبا ترین مرکز خرید های استانبول است که در این مرکز خرید می توانید برند های معروفی چون ویکتوریا سکرت را پیدا کنید.
Shares: