به گزارش مرآت، امیر دعایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: پارک شهدای منا شهر دامغان ویژه سالمندان، جانبازان و معلولان همزمان با ایام عید غدیر افتتاح شد.

وی ادامه داد: فضای این پارک حدود هشت هزار و ۸۰۰ متر مربع است که بهره‌برداری از آن می‌تواند گامی در راستای مناسب‌سازی امکانات برای سالمندان، توان‌خواهان و معلولان این شهر باشد.

دعایی اظهار داشت: عملیات بهسازی و نوسازی پارک شهدای منا برای مناسب سازی ویژه جانبازان و معلولان، حدود ۶ ماه به طول انجامید و در طی این مدت، برای بهسازی و تجهیز این مجموعه ۲۳ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد پایه روشنایی و ۱۳ وسیله ورزشی مشترک با جانبازان و معلولان، سطل زباله، نیمکت آجری و فلزی، همچنین محلی برای بازی کودکان، فضای سبز و آلاچیق درنظر گرفته شده است و در مجموع، امکانات این پارک به صورت استاندارد و با امکانات ویژه معلولان طراحی شده است.

دعایی اضافه کرد: مساحت بتن اجرایی این مجموعه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع و مساحت بتن فضای بازی ۳۳۰ مترمربع است و همچنین ۱۲ پایه صندلی فلزی، ۲ صندلی آجری و تعدادی آبخوری ویژه معلولان از دیگر امکانات این پارک است.

مسوول واحد عمران شهرداری دامغان تصریح کرد: این پارک تنها مخصوص جانبازان و معلولان نیست بلکه به صورت چند منظوره ایجاد شده است تا در کنار جامعه هدف، عموم مردم نیز بتوانند از این فضا بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

نوشته اولین بوستان ویژه جانبازان و معلولان استان در دامغان ایجاد شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: