به گزارش مرآت؛ در روزهای اخیر مطلبی در فضای مجازی در خصوص دختر آیت الله سید احمد خاتمی در شبکه های اجتماعی با مضمون اینکه «زهرا سادات خاتمی دختر احمد خاتمی با رانت پدر از دامپزشکی به پزشکی قم و بعد به تهران آمد، شش ماه طرح اراک گذارند و ناگهان هیات علمی دانشگاه تهران شد تا به فقرا خدمت کند. اکنون در حال جراحی بینی محرومان در مراکز خصوصی و بیمارستان بهارلو تهران تشریف دارن» منتشر شده است.

آیت الله سید احمد خاتمی  با تأکید بر اینکه این مطلب دروغ است، گفت:  در سایت سازمان سنجش مشخص است که دختر بنده در کنکور سراسری پزشکی قبول شده است نه دامپزشکی.

عضو فقهای شورای نگهبان ادامه داد: دختر من مطلقا در بیمارستان بهارلو عضو هیات علمی نبوده است و هم اکنون  طرحش را در منطقه محروم در بندرعباس می گذارند و مطلقا در هیچ مرحله ای از نام من استفاده نکرده و تنها نمره دخترم بالا بوده است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: تمام این تخریب ها به دلیل موضعی است من در برابر بی حجابی گرفته ام و این دروغ ها، اولین و آخرین نیست و یقین دارم که  این دروغ ها ادامه خواهد یافت.

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: من با رانت و رانت خواری مخالف بوده ام، هستم و خواهم بود و به هیچ کس اجازه نداده ام در این عرصه از نام بنده استفاده کند و به حمدالله دختران بنده فقط و فقط درس خوانده اند و به آن چه که حقشان بوده است، رسیده اند.

انتهای پیام/

نوشته انتشار مطالب کذب و تخریب ها به دلیل مواضعم در رابطه با بی حجابی است/ با رانت خواری مخالفم و به هیچکس اجازه سواستفاده از نامم را نمی دهم اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: