به گزارش مرآت، سیدجلال حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان سرخه اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی نیسان قصد جابه‌جایی و فروش اموال مسروقه را از دامغان به مقصد تهران دارد، سریع مأموران آگاهی و یگان امداد شهرستان به محور اصلی جاده اعزام شدند. وی از شناسایی و توقیف خودرو توسط
نوشته دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۷ فقره سرقت در سرخه اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سیدجلال حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان سرخه اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی نیسان قصد جابه‌جایی و فروش اموال مسروقه را از دامغان به مقصد تهران دارد، سریع مأموران آگاهی و یگان امداد شهرستان به محور اصلی جاده اعزام شدند.

وی از شناسایی و توقیف خودرو توسط مأموران پلیس خبر داد و افزود: با هماهنگی مراجع قضایی در بازرسی از خودرو مقدار زیادی سیم مسی و آلومینیومی با اندازه‌های مختلف مربوط به انتقال برق، ۱۰ عدد باطری موتورسیکلت، یک عدد باتری خودرو و دو عدد دینام کولر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخه با بیان اینکه در این خصوص دو نفر دستگیر شدند، ادامه داد: در بازجویی فنی که انجام شد، هر دو نفر به ۱۷ فقره سرقت سیم و کابل برق، اماکن خصوصی و معابر اعتراف کردند.

حسینی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد که یکی از سارقان تعداد زیادی اموال مسروقه را خریداری کرده است که پرونده تکمیل و به همراه متهمان به دادسرا ارسال شد.

انتهای پیام/

نوشته دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۷ فقره سرقت در سرخه اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.