به گزارش مرآت، جعفرکاشانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سامانه “جست وجوی شغل” فرصت انتخاب بهترین گزینه در کوتاه‌ترین زمان و صرف کمترین هزینه را برای کار جویان و کارفرمایان متقاضی نیروی کار در استان سمنان فراهم می‌کند. وی بیان کرد: سامانه “جست وجوی شغل” با هدف افزایش رضایت مندی استفاده
نوشته سامانه “جست‌وجوی شغل” در استان سمنان بستری برای تسریع در اشتغال است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، جعفرکاشانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سامانه “جست وجوی شغل” فرصت انتخاب بهترین گزینه در کوتاه‌ترین زمان و صرف کمترین هزینه را برای کار جویان و کارفرمایان متقاضی نیروی کار در استان سمنان فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: سامانه “جست وجوی شغل” با هدف افزایش رضایت مندی استفاده کنندگان از خدمات کاریابی، کاهش هزینه‌های جست و جوی شغلی و  بهبود و انسجام عملکرد دفاتر کاریابی و در نهایت افزایش اشتغال راه‌اندازی شده است.

وی  با بیان اینکه کارجویان در خواست کار و کارفرمایان درخواست نیروی انسانی را می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی https:// shoghl.mcls.gov.ir ثبت کنند، تصریح کرد: پس از بررسی و راستی‌آزمایی اطلاعات کارفرمایی، به کاریابی‌هایی که در کشور فعالیت دارند، متصل شده و می توانند، درخواست خود را برای گرفتن نیروی کار، ثبت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تصریح کرد: تمام کاریابی های داخلی ملزم به ثبت اطلاعات عملکرد خود در سامانه “جست وجوی شغل” هستند، این سامانه می تواند، جامعه بزرگتری از کارفرمایان و کارجویان را به یکدیگر متصل کند و به این ترتیب کارفرمایان و کارجویان، گزینه های انتخابی بیشتری خواهند داشت.

کاشانی تصریح کرد: جویندگان کار می توانند اطلاعات خود مانند تحصیلات و مهارت‌ها و سوابق کاری را در این سامانه بارگذاری کنند و چنانچه به مهارت خاصی نیاز داشته باشند سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ورود کرده و می‌تواند با پیش بینی نیروی کار موجود، کارجویان را به سمت مهارت آموزی هدایت کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به شفافیت و پویایی ایجاد شده در بازار کار به وسیله سامانه “جست و جوی شغل” ، گفت: سامانه جست و جوی شغل موجب بهبود سیاستگذاری و ارتقای عملکرد بخش‌های مختلف در حوزه بازارکار می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته سامانه “جست‌وجوی شغل” در استان سمنان بستری برای تسریع در اشتغال است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.