به گزارش مرآت، مهدی رحمانیان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: واحدهای صنعتی استان ” تجیران” ، “سامفر ” ، “رویان دارو” و ” نانوژن دارو” با حمایت مالی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در اولین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط ( ویژه دانش بنیان ها و کسب و
نوشته ۴ واحد دانش‌بنیان استان سمنان در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی حضور دارند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، مهدی رحمانیان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: واحدهای صنعتی استان ” تجیران” ، “سامفر ” ، “رویان دارو” و ” نانوژن دارو” با حمایت مالی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در اولین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط ( ویژه دانش بنیان ها و کسب و کارهای نوپا) حضور دارند.

وی با بیان اینکه شرکت رویان دارو با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۹۴ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه ۱۲ هزار و ۷۰۰ تن انواع داروهای مورد مصرف دام و طیور بصورت پودر و مایع و انواع داروهای تزریقی دام و طیور را دارد، تصریح کرد: در حدود ۱۶۹ قلم داروی مورد مصرف دام و طیور در این واحد صنعتیمستقر در شهرک صنعتی سمنان تولید می شود و توانسته است زمینه اشتغال ۴۸۰ نفر را فراهم نماید.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ادامه داد: شرکت دانش‌بنیان نانوژن دارو تولید کننده دارو، مواد اولیه و ملزومات دارویی و محلول های ضدعفونی کننده با ظرفیت اسمی ۶ میلیون عدد در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع و با زیربنای یک هزار و ۲۲۰ متر مربع با سرمایه‌گذاری تحقق یافته ریالی و ارزی بیش از ۳۶ میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان مستقر است.

رحمانیان با اشاره به اشتغالزایی شرکت دانش‌بنیان سامفر برای ۱۵۶ نفر، بیان کرد: این واحد صنعتی در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع و سرمایه‌گذاری تحقق یافته حدود ۱۲ میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان براساس پروانه بهره‌برداری با ظرفیت تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه انواع قطعات الکترونیکی خودرو تولید می‌کند.

وی در ادامه به فعالیت شرکت دانش‌بنیان تجیران اشاره و اضافه کرد: در سال ۱۳۹۲ این واحد موفق شد یکی از قطعات مصرفی وارداتی را با همکاری علمی دانشگاه های امیرکبیر، شریف و … به خودکفایی برساند.

رحمانیان افزود: واحد دانش بنیان تجیران در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع و زیربنای حدود یک هزار و ۶۰۰ مترمربع و با سرمایه‌گذاری تحقق یافته بیش از ۱۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای حدود ۵۰ نفر در شهرک صنعتی سمنان مستقر است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان یادآور شد: شرکت دانش‌بنیان تجیران ظرفیت تولید سالانه یک هزار و ۲۰۰ تن انواع قید و بست خودرو و قطعات پلاستیکی تزریقی را دارد.

شهرک صنعتی سمنان دارای ۲۰۳۶ هکتار مساحت است که ۹۵۲ هکتار آن زمین صنعتی و ۱۶۷۷ هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است و ۹۵۴ قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت ۸۹۱ هکتار در آن منعقد شده است.

انتهای پیام/

نوشته ۴ واحد دانش‌بنیان استان سمنان در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی حضور دارند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.