به گزارش مرات، آئین معارفه فرماندار جدید شهرستان آرادان با حضور استاندار سمنان، نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی شامگاه شنبه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهرستان آرادان برگزار شد.

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: امروز دولت جهادی و انقلابی در کشور پای کار است و ما نیز باید بدون توجه به ساعت اداری به صورت جهادی و شبانه روزی پا در مسیر رفع مشکلات مردم بگذاریم.

اردشیر مطهری با اشاره به ظرفیت‌های آرادان تاکید کرد: استفاده از پتانسیل‌های موجود و پیشبرد اهداف توسعه آرادان و رفع مشکلات منطقه مطالبه ما از فرماندار جدید آرادان است.

استاندار سمنان نیز در این نشست با اشاره به اینکه امروز به دلیل حاکم بودن فرهنگ ایثار و شهادت و تبعیت از نعمت ولایت، انقلاب اسلامی بر قله‌های افتخار در حوزه‌های مختلف علمی، پزشکی، نظامی، هوا فضا و … ایستاده و با عزت در این مسیر موفقیت به پیش می‌رود، بیان کرد: از برکات سفر ریاست جمهور بالغ بر ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای درخواست‌های مردمی اختصاص یافت که تاکنون هفت هزار نفر در استان از این تسهیلات قرض‌الحسنه بهره مند شدند.

سید محمد رضا هاشمی بیان کرد: امروز شاهدیم که با روحیه جهادی و انقلابی، اقدامات بسیار خوبی در حوزه نهضت ملی مسکن، اشتغال، تسهیلات رونق تولید، احیای واحدهای راکد، سفر ریاست محترم جمهوری، ستاد خدمات سفر نوروزی، ساماندهی معتادان متجاهر و سایر موارد صورت گرفته است‌.

حجت الاسلام جلیل شریفی نیا امام جمعه آرادان نیز در این مراسم بیان کرد: با تعامل و همدلی و کمک همه مردم شریف شهرستان آرادان و خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و مسئولان شهرستان، در راستای رفع موانع و مشکلات و توسعه آرادان گام برداریم.

انتهای پیام/

نوشته خانی فرماندار آرادان شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: