به گزارش مرآت، انسیه خزعلی روز پنجشنبه در جریان بیست و ششمین سفر استانی دولت به استان خراسان شمالی، در بازدید از صنایع دستی بانوان روستای گردشگری “رویین” اسفراین اظهار داشت: این دولت تلاش دارد با موانع موجود را از پیش پای بانوان برداشته و مسیر را برای توانمندسازی آنان هموار سازد. وی گفت: بانوانی
نوشته دولت پیگیر رفع مشکلات مادران خانه‌دار و شاغل است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، انسیه خزعلی روز پنجشنبه در جریان بیست و ششمین سفر استانی دولت به استان خراسان شمالی، در بازدید از صنایع دستی بانوان روستای گردشگری “رویین” اسفراین اظهار داشت: این دولت تلاش دارد با موانع موجود را از پیش پای بانوان برداشته و مسیر را برای توانمندسازی آنان هموار سازد.

وی گفت: بانوانی که در رابطه با دریافت تسهیلات و ضمانت آن مشکل دارند، می توانند با ارائه درخواست خود، از حمایت صندوق ضمانت این معاونت بهره مند شوند.

خزعلی همچنین سیاست دولت سیزدهم را به ثبات رساندن قیمت کالاها عنوان کرد و افزود: البته این امر زمان‌بر خواهد بود و دولت تمامی توانایی خود را به کار خواهد بست تا قیمت ها را به ریل ثبات برگرداند.

وی ساماندهی وضعیت مسکن و معیشت مردم را از جمله اولویت ها و برنامه های اصلی رییس جمهور برشمرد.

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، در سفر به روستای گردشگری رویین اسفراین از یک کارگاه نساجی این روستاددیدن کرده و در جریان مشکلات مردم و بانوان این منطقه قرار گرفت.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح روز پنج‌شنبه در قالب بیست و ششمین سفر استانی دولت مردمی، وارد بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی شد.

دیدار با اقشار مختلف مردم، ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا، برگزاری شورای اداری، بازدید از برخی پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و خدماتی و برگزاری نشست خبری در پایان سفر از مهمترین برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس‌جمهور به خراسان شمالی است.

رئیس جمهور را در این سفر وزیران کشور، نیرو، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان محیط زیست، معاون اجرایی و رئیس دفتر رئیس جمهور همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/

نوشته دولت پیگیر رفع مشکلات مادران خانه‌دار و شاغل است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.