جبار دوست محمدی، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به فعالیت موکب های استان در اربعین، گفت: در مراسم پیاده روی اربعین سال جاری از استان سمنان ۳۶ موکب در کشور عراق حضور پیدا خواهند کرد و به زائران خدمت رسانی می کنند. رییس ستاد بازسازی عتبات
نوشته ارائه خدمات ۳۶ موکب استان سمنان در اربعین حسینی اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

جبار دوست محمدی، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به فعالیت موکب های استان در اربعین، گفت: در مراسم پیاده روی اربعین سال جاری از استان سمنان ۳۶ موکب در کشور عراق حضور پیدا خواهند کرد و به زائران خدمت رسانی می کنند.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان با اشاره به خدمات ارائه شده توسط موکب های استان سمنان، اظهار کرد: اکثریت موکب های استان در زمینه تأمین اسکان، تغذیه و میان وعده به فعالیت می پردازند و با این حال یک موکب رسانه ای و یک موکب فرهنگی نیز از استان سمنان در کشور عراق حضور پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه موکب های استان سمنان در داخل کشورمان در شهر مهران و در کشور عراق در شهرهای نجف، کربلا و سامراء برپا خواهد شد، افزود: موکب های بین راهی نیز از این استان در عراق به خدمت رسانی مشغول می شوند.

دوست محمدی در ادامه بیان کرد: در هر موکب حدوداً ۸۰ الی ۱۰۰ خادم به زائران خدمات رسانی خواهند کرد.

انتهای پیام/ز

نوشته ارائه خدمات ۳۶ موکب استان سمنان در اربعین حسینی اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.