به گزارش مرات، عباس طاهران پور صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان میامی به میزبانی فرمانداری، بیان کرد: بالاترین رقم واکسینه شدن در استان سمنان در شهرستان میامی محقق شد چرا که ۱۰۰ درصد مردم شهرستان واکسینه شدند. وی درباره وضعیت درمانی میامی نیز، افزود: در حوزه درمان مردم شهرستان در تنگنا
نوشته ۱۰۰ درصد مردم میامی واکسن کرونا دریافت کردند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرات، عباس طاهران پور صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان میامی به میزبانی فرمانداری، بیان کرد: بالاترین رقم واکسینه شدن در استان سمنان در شهرستان میامی محقق شد چرا که ۱۰۰ درصد مردم شهرستان واکسینه شدند.

وی درباره وضعیت درمانی میامی نیز، افزود: در حوزه درمان مردم شهرستان در تنگنا هستند هر چند ما در حوزه بهداشت رتبه خوبی در استان داریم اما در حوزه درمان مشکل داریم و تیم‌های متخصص پزشکی نداریم.

آگاهی دختران و پسران در ازدواج

سرپرست فرمانداری میامی با بیان اینکه مشکل و معضل دیگری که در حال گسترش است و بلای خانمان سوزی است اعتیاد و طلاق است، ابراز کرد: متأسفانه سنت ازدواج در سن پایین و آگاهی پایین دختران و پسران ما از زندگی مشترک موجب طلاق خواهد شد.

طاهران پور با اشاره به اینکه در خصوص محله عمارت اقدامات خوبی انجام شده است و در استان و شهرستان تلاش‌های فراوانی صورت پذیرفته است، تاکید داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی در بحث اشتغال، درمان و آموزش در محله عمارت همکاری کرده اند.

وی افزود: میامی باب الرضا (ع) است و لذا باید بخش خصوصی را وارد میدان کار کنیم تا شهر میامی از لحاظ بوم گردی رشد و توسعه یابد همچنین باید دقت داشت که محله عمارت گنجینه‌ای از خانه‌های سنتی و زیبا که مناسب برای امر بوم گردی است‌.

انتهای پیام/

نوشته ۱۰۰ درصد مردم میامی واکسن کرونا دریافت کردند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.