به گزارش مرات، عباس طاهران پور صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان میامی به میزبانی فرمانداری، بیان کرد: بالاترین رقم واکسینه شدن در استان سمنان در شهرستان میامی محقق شد چرا که ۱۰۰ درصد مردم شهرستان واکسینه شدند.

وی درباره وضعیت درمانی میامی نیز، افزود: در حوزه درمان مردم شهرستان در تنگنا هستند هر چند ما در حوزه بهداشت رتبه خوبی در استان داریم اما در حوزه درمان مشکل داریم و تیم‌های متخصص پزشکی نداریم.

آگاهی دختران و پسران در ازدواج

سرپرست فرمانداری میامی با بیان اینکه مشکل و معضل دیگری که در حال گسترش است و بلای خانمان سوزی است اعتیاد و طلاق است، ابراز کرد: متأسفانه سنت ازدواج در سن پایین و آگاهی پایین دختران و پسران ما از زندگی مشترک موجب طلاق خواهد شد.

طاهران پور با اشاره به اینکه در خصوص محله عمارت اقدامات خوبی انجام شده است و در استان و شهرستان تلاش‌های فراوانی صورت پذیرفته است، تاکید داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی در بحث اشتغال، درمان و آموزش در محله عمارت همکاری کرده اند.

وی افزود: میامی باب الرضا (ع) است و لذا باید بخش خصوصی را وارد میدان کار کنیم تا شهر میامی از لحاظ بوم گردی رشد و توسعه یابد همچنین باید دقت داشت که محله عمارت گنجینه‌ای از خانه‌های سنتی و زیبا که مناسب برای امر بوم گردی است‌.

انتهای پیام/

نوشته ۱۰۰ درصد مردم میامی واکسن کرونا دریافت کردند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: