به گزارش مرآت، مسعود نصیری زرندی روز چهارشنبه به رسانه ها گفت : در جشنواره بین المللی حرکت که با حضور بیش از ۶۰ کشور برگزار شد ، انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان موفق شد در بخش ویژه فنی و مهندسی رتبه دوم را به دست آورد. وی با بیان اینکه در مجموع
نوشته دو انجمن علمی دانشگاه سمنان در جشنواره بین‌المللی صاحب رتبه شدند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، مسعود نصیری زرندی روز چهارشنبه به رسانه ها گفت : در جشنواره بین المللی حرکت که با حضور بیش از ۶۰ کشور برگزار شد ، انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان موفق شد در بخش ویژه فنی و مهندسی رتبه دوم را به دست آورد.

وی با بیان اینکه در مجموع بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ اثر از داخل و خارج از کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود ادامه داد : انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان هم موفق شد در بخش علوم انسانی رتبه شایسته تقدیر این جشنواره را کسب کند.

رئیس دانشگاه سمنان افزود : این آثار توسط ۳۸۶ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور داوری شد.

نصیری گفت : در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت که هر ساله به‌منظور بزرگداشت فعالیت انجمن‌ها و اتحادیه‌های علمی‌دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود آثار انجمن‌های علمی‌دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در  حوزه های کارآفرینی، کتاب، انجمن برتر، انجمن پویا،بخش ویژه، مسابقه، نشریه، فعالیت خلاقانه، محتوای دیجیتال و اختراع، دانشگاه و اتحادیه برتر و نشریه اتحادیه مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.

دانشگاه سمنان حدود ۱۴ هزار دانشجو با ۳۸۰ عضو هیات علمی دارد.

انتهای پیام/

نوشته دو انجمن علمی دانشگاه سمنان در جشنواره بین‌المللی صاحب رتبه شدند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.