به گزارش مرآت، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای دو مرحله کلنگ زنی در مرکز مهر سروش اظهار داشت: برای اجرای این دو پروژه بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان پیش بینی شده است که بتوان دو مرکز را به این دهکده سلامت که در حال توسعه است بیفزاییم.

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به هفدهمین مرحله از اجرای طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: در راستای این مرحله از طرح و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر بالغ بر ۲ تن مواد مخدر کشف و ۵ باند بزرگ شناسایی و منهدم شده و ۲۲ قاچاقچی عمده نیز دستگیر شدند.

وی گفت: در این طرح ۵۵ دستگاه خودروی قاچاقچیان توقیف و ۱۶۰۰ نفر از خرده فروشان شناسایی و دستگیر شده؛ همچنین حدود ۳۷۳۰ نفر از معتادان متجاهرجمع آوری شدند.

سردار رحیمی گفت: ۱۱۲۰۰ تا ۱۱۵۰۰ نفر معتاد متجاهر را جمع آوری کرده ایم، حدود ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰نفر هم کمبود ظرفیت داریم که هم ستاد مبارزه با مواد مخدر ، هم شهرداری و استانداری قول داده‌اند که ظرفیت‌ها ایجاد شود که اگر محقق شود و ظرفیت فراهم شود پلیس این آمادگی را دارد که کمتر از دو الی سه روز معتادان متجاهر را جمع آوری کند.

فرمانده انتظامی پایتخت در ادامه از شناسایی و شناسنامه دار بودن حدود ۷ هزار نفر ازخرده فروشان مواد مخدر اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای ساماندهی و مبارزه با مواد مخدر هم جمع آوری معتادان متجاهر و هم برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر لازم و ضروری است.

انتهای پیام/

فارس

نوشته از شناسایی ۷ هزار خرده‌فروش موادمخدر تا جمع‌آوری ۳۷۰۰ معتاد متجاهر در طرح«ظفر» اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: