به گزارش مرآت، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی شامگاه  در دیدار با معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: طرح مردمی سازی یارانه‌ها اقدام جهادی و ضروری دولت سیزدهم بود، اما برای موفقیت در این زمینه همراهی همه قوا، همه دستگاه‌های اجرایی و عموم مردم نیاز است.

وی با اشاره به برخی نگرانی‌های موجود در جامعه در این زمینه افزود: مسئولان باید در راستای اقناع افکار عمومی در این زمینه اقدام کرده و همه ابعاد طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها را برای مردم تشریح و تبیین کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با تأکید بر لزوم تناسب یارانه پرداختی به مردم با افزایش قیمت‌های ناشی از حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی عنوان کرد: مردم انتظار دارند که هزینه بیشتری را از محل اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها متحمل نشوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مطیعی اضافه کرد: افزایش نظارت و پایش بازار و روند توزیع، قیمت‌گذاری و عرضه کالا لازمه رفع نگرانی مردم در این زمینه است.

وی با اشاره به مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان بیان کرد: آب، همواره دغدغه مردم و مسئولان استان سمنان بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به نگرانی مردم این استان در خصوص اجرای یکی از پروژه‌های آبی در استان سمنان گفت: مردم انتظار ندارند که یکی از مقامات دولت در یک استان اظهاراتی درباره یک پروژه که مجلس شورای اسلامی نیز آن را تصویب کرده است؛ در جامعه تنش‌زایی کند.

 مطیعی آب شرب سالم را حق و مطالبه جدی مردم دانست و ابراز امیدواری کرد که رئیس‌جمهور توجه ویژه‌ای در راستای تامین آب آشامیدنی برای مردم تشنه استان کویری سمنان داشته باشد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

نوشته دولتمردان مشکلات آب آشامیدنی مردم استان کویری سمنان را برطرف کنند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: