به گزارش مرآت، سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه استان سمنان عصر امروز در مراسم گرامیداشت هفته سلامت که در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان برگزار شد، در جمع پایوران و سربازان وظیفه ستاد سپاه استان سمنان، با تقدیر از زحمات و تلاش‌های معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه استان سمنان در حوزه بهداشت و درمان
نوشته دشمنان ایجاد مانع در مردمی‌سازی یارانه‌ها را دنبال می‌کنند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه استان سمنان عصر امروز در مراسم گرامیداشت هفته سلامت که در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان برگزار شد، در جمع پایوران و سربازان وظیفه ستاد سپاه استان سمنان، با تقدیر از زحمات و تلاش‌های معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه استان سمنان در حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: موضوع سلامت، یکی از مسائل اساسی دین مبین اسلام است.

وی بیان کرد: بر اساس روایات اسلامی، دو نعمت سلامتی و امنیت ارزش خاصی دارند و مسیر تکامل در تعادل سلامت روحی و روانی شکل می‌گیرد.

فرمانده سپاه استان سمنان افزود: کسانی که در حوزه سلامت در مقابله با بیماری کرونا تلاش می‌کنند، همانند جهادگران اجر معنوی دارند.

دامغانی به موضوع مردمی‌سازی یارانه‌ها و اقدامات مهم دولت در حوزه‌های اقتصادی اشاره و اظهار داشت: موضوع مردمی‌سازی یارانه‌ها از اقدامات شجاعانه و مهم دولت در تحقق عدالت و گامی مؤثر در برخورد با مفاسد اقتصادی است.

وی تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند تا با ناامن‌سازی شرایط و ایجاد نگرانی در افکار عمومی در مسیر اجرای این طرح مهم اقتصادی، مانع ایجاد کنند که با هوشیاری و بصیرت مردم همچون گذشته ناکام خواهند ماند.

فرمانده سپاه استان سمنان اصلاح فرهنگ اقتصادی در جامعه را امری مهم دانست و گفت: اصلاح فرهنگ اقتصادی در جامعه ازجمله موارد مهم و ضروریات اقتصادی است و با فرهنگ‌سازی در این حوزه، ناهنجاری‌هایی همچون احتکار خانگی کالاهای اساسی و اسراف، در سبک زندگی جامعه امروز کم‌رنگ خواهد شد.

دامغانی تصریح کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت جهاد تبیین، حضور در عرصه جهاد تبیین برای سربازان ولایت یک واجب عینی است و همه برای درک صحیح و اشراف نسبت به واقعیات و بیان آن در عرصه فضای مجازی و حقیقی تکلیف داریم.

در پایان این مراسم، از فعالان عرصه بهداشت و سلامت سپاه استان سمنان تقدیر شد.

 

انتهای پیام/

نوشته دشمنان ایجاد مانع در مردمی‌سازی یارانه‌ها را دنبال می‌کنند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.