به گزارش مرآت؛ محمدباقر منوچهری ابراز داشت: از مجموع ۱۵ هزار و ۴۰۰ تن گندم اختلاطی خریداری شده، بخشی وارداتی و بخشی خریداری شده از استان‌ خوزستان است. وی بیان کرد: بر اساس برنامه حمل ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران، گندم کیفی برای نقاط مختلف کشور تامین و ارسال  می‌شود و چندین محموله
نوشته ۱۵‌ هزار تن گندم کیفی امسال برای ارتقای کیفیت نان استان سمنان تامین شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت؛ محمدباقر منوچهری ابراز داشت: از مجموع ۱۵ هزار و ۴۰۰ تن گندم اختلاطی خریداری شده، بخشی وارداتی و بخشی خریداری شده از استان‌ خوزستان است.

وی بیان کرد: بر اساس برنامه حمل ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران، گندم کیفی برای نقاط مختلف کشور تامین و ارسال  می‌شود و چندین محموله گندم کیفی دیگر تا پایان سال به استان سمنان ارسال می‌شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان اظهار داشت: ۱۵ هزار و ۴۰۰ تن گندم کیفی خریداری شده به ۲ انبار ملکی این شرکت در شهرستان‌های سمنان و شاهرود به صورت ریلی و جاده ای منتقل شد.

منوچهری تصریح کرد: از مجموع ۱۵ هزار و ۴۰۰ تن گندم کیفی خریداری شده برای افزایش کیفیت آرد استان سمنان یکهزار و ۲۰۰ تن از استان‌ خوزستان  و ۱۴ هزار و ۲۰۰ تن گندم کیفی وارداتی از بنادر کشور بارگیری و به استان سمنان وارد شد.

وی  اظهار داشت: پنج واحد تولید آرد با ظرفیت ۱۵۰ هزار تن در استان سمنان وجود دارد که تامین کننده نیاز این استان است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان تصریح کرد: استان در زمینه ذخیره گندم و تامین آرد مشکلی ندارد و در زمان حاضر ظرفیت ذخیره گندم استان در بخش دولتی و خصوصی به میزان کافی است.

در استان سمنان بیش از ۸۰۰ واحد نانوایی آزادپز و یارانه‌ای فعال است.

انتهای پیام/

نوشته ۱۵‌ هزار تن گندم کیفی امسال برای ارتقای کیفیت نان استان سمنان تامین شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.