به گزارش مرات؛ سیدمحمدرضا هاشمی با اشاره به گفت‌وگوی اخیر رئیس‌جمهور با مردم اظهار کرد: رئیس‌جمهور در این گفت‌وگو درخصوص مردمی سازی نظام پرداخت یارانه‌ها، صادقانه و در کمال آرامش با مردم سخن گفت که این مهم، نشان از جسارت، شهامت و شجاعت ریاست جمهور دارد. وی بر لزوم همراهی مردم و مسوولان با دولت
نوشته مردمی‌سازی نظام پرداخت یارانه‌ها نمودی از شجاعت دولت اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرات؛ سیدمحمدرضا هاشمی با اشاره به گفت‌وگوی اخیر رئیس‌جمهور با مردم اظهار کرد: رئیس‌جمهور در این گفت‌وگو درخصوص مردمی سازی نظام پرداخت یارانه‌ها، صادقانه و در کمال آرامش با مردم سخن گفت که این مهم، نشان از جسارت، شهامت و شجاعت ریاست جمهور دارد.

وی بر لزوم همراهی مردم و مسوولان با دولت تاکید و تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند، همگان باید دولت را در زمینه اقتصادی کمک کنیم.

استاندار سمنان ادامه داد: همگان باید در این بحث و رسیدن به موفقیت مطلوب، آبروی خود را پای کارگذاشته و در این مسیر به صورت جهادی گام برداریم.

هاشمی با اشاره به اهمیت تامین کالای اساسی مردم خاطرنشان کرد: تامین کالاهای اساسی اولویت اصلی و اول ما در بحث تنظیم بازار است.

وی بر ضرورت در دستور کار قرار گرفتن نظارت بر خبازی‌ها و تقویت بر بازار تاکید و با اشاره به همراهی ها در بازار استان سمنان خاطرنشان کرد: باید از همراهی کسبه فهیم، متدین و ولایتمدار استان سمنان، تقدیر و تشکر کنم، انشالله در ادامه مسیر نیز کمک حال ما خواهند بود.

استاندار سمنان به نقش مهم فرمانداران و مسوولان ارشد در تقویت نظارت ها پرداخت و از فرمانداران استان خواست:  بازدید های میدانی را در سطح بازار تقویت کنند.

این مسوول ارشد استانی تصریح کرد: ما به هیچ عنوان به دنبال مُچ گیری نیستیم و از کسانیکه همراه ما در این مسیر هستند، تقدیر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نوشته مردمی‌سازی نظام پرداخت یارانه‌ها نمودی از شجاعت دولت اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.