به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مرآت؛ سیده ربابه عمادی رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره‌ کل استاندارد استان سمنان، گفت: علامت استاندارد ایران نشانگر تعهد تولیدکننده یا ارایه‌کننده خدمت به رعایت ضوابط و موازین و استمرار انطباق مشخصات کالا با استانداردهای ملی و همچنین اطمینان خاطر برای مصرف‌کننده است. وی با اشاره به این که پروانه‌های […]

از ۱۰۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری در استان - بیش از ۱۰۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری در استان سمنان صادر شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مرآت؛ سیده ربابه عمادی رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره‌ کل استاندارد استان سمنان، گفت: علامت استاندارد ایران نشانگر تعهد تولیدکننده یا ارایه‌کننده خدمت به رعایت ضوابط و موازین و استمرار انطباق مشخصات کالا با استانداردهای ملی و همچنین اطمینان خاطر برای مصرف‌کننده است.

وی با اشاره به این که پروانه‌های صادرشده در صنایع ساختمانی و معدنی، برق و الکترونیک، شیمیایی، غذایی و کشاورزی و مکانیک و فلزشناسی است، خاطر نشان کرد: هر چه در زمینه استانداردسازی محصولات و خدمات در جامعه تلاش شود، زمینه رشد اقتصادی مهیاتر خواهد شد.

رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره‌کل استاندارد استان سمنان تصریح کرد: ۱۱۶ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی سال گذشته ابطال، ۲۸۱ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی تمدید و ۱۰ فقره پروانه اجباری تعلیق و ۱۲ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی صادر شد.

وی با اشاره به اینکه رعایت استانداردها کشور را به مسیر پیشرفت و توسعه سوق می‌دهد، توجه به این مهم از سوی تمام افراد به ویژه واحدهای تولیدی خدماتی را خواستار شد.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

منبع