معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان: به گزارش قومس، احمد ریواده صبح امروز در جلسه کمیته مراسمات و اجلاسیه‌های دومین کنگره  بزرگداشت ۳ هزار شهید استان سمنان که در سالن کوثر استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فضای استان در سال ۱۴۰۲ باید توام با فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت و مبتنی بر برنامه‌های تحولی باشد […]

1398030511303429017510544 - کنگره ۳۰۰۰ شهید استان سمنان همراه با جریان‌سازی فرهنگی باشد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:

به گزارش قومس، احمد ریواده صبح امروز در جلسه کمیته مراسمات و اجلاسیه‌های دومین کنگره  بزرگداشت ۳ هزار شهید استان سمنان که در سالن کوثر استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فضای استان در سال ۱۴۰۲ باید توام با فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت و مبتنی بر برنامه‌های تحولی باشد که می‌توان از ظرفیت هنر در این حوزه استفاده کرد.

وی گفت: انتظار می‌رود تا کنگره دوم ۳۰۰۰ هزار شهید استان سمنان توام با رویداد و جریان‌سازی فرهنگی اجتماعی در سطح استان ایجاد شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تصریح کرد: کمیته‌های فعال در حوزه فضاسازی‌ها، برنامه‌های خود را ارائه کنند.

ریواده گفت: باید هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری کنگره و اجلاسیه شهدا در سطح شهرستان‌های استان انجام گیرد.

وی افزود: از ظرفیت‌های مردمی به‌ویژه فعالان حوزه فرهنگی و اجتماعی و شهرداری‌ها در زمینه برگزاری هر چه بهتر این کنگره استفاده شود.

انتهای پیام/منبع