به منظور شرکت در مسابقات آسیایی کره جنوبی صورت گرفت؛ به گزارش قومس، صدیقه خادم معاون توسعه ورزش بانوان استان سمنان گفت: اردوی تمرینی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان دختر کشور از ۷ فروردین لغایت ۱۰ اردیبهشت ماه به میزبانی استان سمنان در مهدیشهر در حال برگزاری‌ است. وی با بیان اینکه این اردوی آمادگی […]


به منظور شرکت در مسابقات آسیایی کره جنوبی صورت گرفت؛

به گزارش قومس، صدیقه خادم معاون توسعه ورزش بانوان استان سمنان گفت: اردوی تمرینی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان دختر کشور از ۷ فروردین لغایت ۱۰ اردیبهشت ماه به میزبانی استان سمنان در مهدیشهر در حال برگزاری‌ است.

وی با بیان اینکه این اردوی آمادگی با حضور ۲۶ وزنه بردار از سراسر کشور در حال برگزاری است، ابراز کرد: تمرینات در سالن انقلاب اسلامی شهرستان مهدیشهر برگزار می‌شود.

معاون توسعه ورزش بانوان استان سمنان با بیان اینکه وزنه‌بردار استان سمنان به این اردو دعوت شدند، اظهار کرد: غزاله احمدیان نماینده استان سمنان در این اردوی تمرینی حضور دارد.

وی به برگزاری مسابقات آسیایی کره جنوبی در اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: با توجه به نزدیکی زمان برگزاری مسابقات آسیایی، در این اردوی تمرینی به احتمال زیاد نفرات اصلی انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام/منبع