به گزارش قومس، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان به جزئیات یک عملیات مشترک پلیسی اشاره و اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان روی عناصر اصلی و حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر، سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله از شرق کشور به یکی از شهرهای جنوبی به دست آمد. […]


به گزارش قومس، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان به جزئیات یک عملیات مشترک پلیسی اشاره و اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان روی عناصر اصلی و حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر، سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله از شرق کشور به یکی از شهرهای جنوبی به دست آمد.

وی با اشاره به جمع‌آوری اطلاعات تکمیلی و بررسی‌های همه‌جانبه مأموران پلیس گفت: قاچاقچیان قصد داشتند محموله مواد مخدر را از مسیر یکی از شهرهای استان کرمان به مقصد حمل کنند که هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان برای اجرای عملیات و دستگیری سوداگران مرگ انجام شد.

موقوفه‌ای با بیان اینکه قاچاقچیان با دو دستگاه خودروی سواری در محورهای مواصلاتی شهرستان قلعه‌گنج در تردد بودند، افزود: ضمن هدایت اطلاعاتی لحظه‌به‌لحظه مأموران عملیات ویژه استان سمنان، وسایل نقلیه شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: نیروهای پلیس پس از انجام تعقیب و مراقبت، در یک موقعیت مناسب و در عملیات ضربتی با استفاده از علائم هشداردهنده، هر دو خودروی موردنظر را متوقف کردند.

موقوفه‌ای از دستگیری اعضای پنج نفره این باند تبهکار خبر داد و گفت: مأموران در بازرسی از خودروها، ۹۸ کیلوگرم تریاک را که به‌طور ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان تأکید کرد: یکی از شعارهای اصلی پلیس در سال جاری، برخورد قاطع و پشیمان‌کننده با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر است که با امید به خداوند متعال و همکاری مردم به آن جامه عمل خواهد پوشاند.

انتهای پیام/منبع