[ad_1]

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مرآت، گفت: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر انقلاب یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس، شهدای امنیت، سلامت، مدافعین حرم و به‌خصوص یاد و خاطره بنیان‌گذار کبیر انقلاب را گرامی می‌داریم.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ویژگی و اهمیت خاص دارد؛ عنوان کرد: با توجه به نقشه‌ها و مداخلاتی که صهیونیسم و استکبار جهانی در ایجاد ناآرامی‌های اخیر در کشورمان داشت؛ حضور در این راهپیمایی از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی افزود: دشمنان گمان می‌کردند با ایجاد اغتشاشات و اعتراضات خواهد توانست مردم را به میدان آورده و آن را نسبت به انقلابی که همان مردم برای به ثمر رسیدن خون داده و به پای آن زحمت کشیده‌اند؛ ناراضی و ناامید کنند. لذا با بزرگنمایی‌ها و القای رسانه‌ای مسبب ایجاد جنایات وحشیانه‌ای در به شهادت رساندن هموطنانمان شدند.

مطیعی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان همه گردانندگان داخلی و به خصوص اتاق فکر خارجی یا همان استکبار جهانی و صهیونیست‌ها خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به تاثیرگذاری حضور تک تک مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن، ابراز داشت: حضور پرشور و پرتعداد مردم در این واقعه مهم در جمهوری اسلامی باعث ایجاد اختلال در محاسبات دشمنان شده و آنان را با واقعیات آشنا کرده و نهایتاً تصمیماتشان برای ضربه زدن و به زانو درآوردن نظام را بی‌اثر خواهند دید.

وی افزود: شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از وفاداری آنها به خون شهدای انقلاب و امام راحل و همراهی در حماسه‌ای است که خود شهدا و امام با همراهی مردم آفریدند.

مطیعی در ادامه بیان کرد: نسل جدیدی که زمان انقلاب را به چشم خود ندیده است؛ با شرکت خود در راهپیمایی همراهی، هم‌افزایی و ادای دین خود نسبت به شهدا و آنانی که برای به ثمر رسیدن انقلاب زحمت کشیده‌اند را به تصویر می‌کشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان تأکید کرد: شرکت پرشور مردم در این راهپیمایی قدمی بزرگ در راه تثبیت استقلال کشور و حمایت از نظام بوده و تک مردم با حضور خود این مسئله را به‌خوبی به رخ دشمن خواهند کشید.

وی با بیان اینکه معنابخش تظاهرات و راهپیمایی حضور مردم است؛ تصریح کرد: اگر فردی نظام و انقلاب را با وجود تمام مشکلات قبول داشته باشد باید در جهت ناامید کردن دشمن از ضربه‌زدن به کشور حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به جهانیان نشان دهد.

مطیعی در ادامه افزود: از عموم مردم استان که همواره در همه عرصه‌ها یاریگر نظام و انقلاب بوده‌اند دعوت می‌کنم تا با حضوری گرم و پرشور وظیفه الهی خود را به نحو احسن به انجام برسانند.

[ad_2]

منبع

Shares: