باز کردن درب خودرو پاسات که یکی از ایمنی های پیشرفته در جهان را داراست، می‌توان از طریق قطعه ای کوچک و کاربردی استفاده کرد که کار این قطعه به صورت کلید است که در واقع وارد قفل می‌شود و کار آن ردیف کردن ساچمه های قفل درب است. آلمان یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است که در تولیدات خودرو بسیار پیشرفته و به روز است. شرکت فولکس واگن توانسته است با به کار گیری علم روز و توانمندی در صنعت خودرو سازی توانسته است که خودرویی تولید کند که از نظر ایمنی و ضد سرقت و غیره… بسیار مقاوم و مطمئن و به روز باشد. که این خودروها در سراسر جهان دیده می‌شوند و افراد به دلیل ایمنی خاص این خودرو بسیار طرفدار تولیدات این شرکت هستند.

کددهی ریموت پاسات

سوئیچ و ریموت اصل پاسات قیمت بسیار بالایی نسبت به ماشین­های هم رده خود است. بنابراین زمانی که سوئیچ به درستی عمل نکند می‌توان با خام نمودن آن و کددهی مجدد این مشکل را برطرف نمود. برای این کار با استفاده از پروگرام کردن توسط پراگرامر سوئیچ را خام نموده و مجددا کددهی و تعریف ریموت و سوئیچ آغاز می شود.

زمانی که تمامی سوئیچ ها و ریموت خودرو گم و یا مفقود شده باشد می توانید به مرکز سوئیچ مهربانی مراجعه کرده و اقدام به کددهی و کپی کد جدید بروی ریموت و سوئیچ نمایید.

 

بازگشایی درب پاسات

ریموت خودرو یا سوئیچ خودرو عملا یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسیله ای است که با آن به داخل خودرو دسترسی دارید که اگر به هر دلیل ریموت شما گم شده باشد یا خراب شده باشد تقریبا دیگر از خودرو نمی‌توان استفاده کرد و شما بایستی در اسرع وقت و با خونسردی با یکی از نمایندگی های پاسات فولکس واگن و یا به مجموعه ی ساخت سوئیچ  مهربانی تماس و مراجعه نموده و پس از اینکه مدارک شما روئیت شد توسط مرکز، درب خودرو را توسط ابزار ها و دستگاه های پیشرفته باز می‌کنند. در این مراکز ساخت سوئیچ و ریموت بازسازی می‌شود و همچنین ریموت های کی لس گو پروگرام می‌شوند.

 

 

پروگرام ریموت پاسات فولکس واگن

امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده خودرو جهت بهره گیری از امنیت بیشتر به این نتیجه رسیدند که جهت امنیت بیشتر، ساخت سوئیچ و کپی ریموت یدک نیز به صورت آنلاین باشد تا تمامی مراحل زیر نظر شرکت انجام شود و برند فولکس واگن برای خودروی پاسات خود نیز از این قضیه مستثنی نیست.
جهت پروگرام و ساخت سوئیج پاسات، علاوه بر داشتن دستگاه های روز و تکنولوژی های جدید نیازمند اتصال به صورت آنلاین به کمپانی فولکس واگن می باشد تا بتوانیم سوئیچ و ریموت خود را تولید و پروگرام نمایم.

خودروهایی که توسط کمپانی فولکس واگن تولید شده‌اند در سطح بالایی از نظر ضد سرقت بودن قرار دارند امنیت درب های این خودرو حتی سیستم ایموبلایزر آن از بهترین و بالاترین تکنولوژی های روز بهره برده‌اند خودروی فولکس واگن پاسات با داشتن بالاترین تکنولوژی سیستم ضد سرقت وارد بازار شده است پروگرام ریموت پاسات اورجینال در مجموعه سوئیچ مهربانی انجام می‌گیرد و این امکان را به شما میدهد تا ریموت اورجینال با بالاترین کیفیت را برای خودروی خود سفارش دهید همچنین امروزه ریموت های چینی نیز در بازار موجود هستند در صورتی که ریموت خودرو جهت روشن کردن آن موجود باشد زمانی حدودی برای پروگرام ریموت جدید در ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است.

پروگرام ریموت پاسات فولکس واگن

یکی دیگر از خدمات مرکز نگین مهربانی پروگرام و کددهی ریموت و سوئیچ پاسات می باشد که به صورت آنلاین توسط دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌شود. برای پروگرام و کدهی مجدد و یا تغییر کد و حذف و پاک نمودن آن نیازمند خودرو می باشد. بعضی از مشتریان اقدام به ارسال ریموت و سوئیچ خودرو می کند که کپی ریموت امکان پذیر نمی باشد . بنابراین دوستان و مشتریان مستقر در شهرهای غیر از تهران لطفاً برای مشاوره با مرکز تماس بگیرند.

ساخت ریموت پاسات و سوئیچ کی لس

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودروهای مدل بالا و مدرن امروزی گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و مبحر با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در بسیاری از موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. برای ساخت ریموت پاسات شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کددار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.

بعضی افراد در این مواقع از افراد متفرقه و نابلد برای حل مشکلات خود کمک می‌گیرند که این کار عواقب خطرناکی را به دنبال خواهد داشت. همچنین نه تنها مشکلشان حل نخواهد شد بلکه دردسری را برای خود به وجود می آورند. در مراکز خدمات خودرو نیز برای ساختن سوئیچ کد دار و کی لس، ارائه مدارک نیز برای هویت مالک خودرو الزامی است تا امکان هر گونه سو استفاده رخ ندهد و اتفاق نیفتد. در خودروهای کی لس با استارت بدون کلید، از خودروهایی است که جذابیت زیادی و نیز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. اگر خودروی شما قابلیت نصب کی لس را ندارد، متخصصین در مراکز معتبر آماده ارائه خدمات به شما مردم خوب و محترم هستند و از نظر فنی آماده هستند تا در خودروی شما بخشی را برای نصب کس لس آماده کنند.

Shares: