به گزارش مرات، سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان بیان کرد: تاکنون بالغ بر ۸۴۲ میلیارد تومان اعتبار از محل تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ شامل کار و تولید و اشتغال در استان جذب شده است. وی با بیان اینکه ۴۸۶ طرح معرفی شده به بانک‌های عامل استان سمنان، این تسهیلات را دریافت کردند، افزود: […]

میلیارد تومان اعتبار تسهیلات برای استان سمنان جذب شد - ۸۴۲ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات برای استان سمنان جذب شد


به گزارش مرات، سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان بیان کرد: تاکنون بالغ بر ۸۴۲ میلیارد تومان اعتبار از محل تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ شامل کار و تولید و اشتغال در استان جذب شده است.

وی با بیان اینکه ۴۸۶ طرح معرفی شده به بانک‌های عامل استان سمنان، این تسهیلات را دریافت کردند، افزود: مجموع اعتبارات مصوب این تبصره در استان ۶۷۵ میلیارد تومان ابلاغ شده بود که نشان می‌دهد ۱۲۴ درصد از این اعتبارات برای استان محقق شده است.

استاندار سمنان گفت: طی سال گذشته در مجموع یک هزار و ۹۰ طرح برای دریافت تسهیلاتی به میزان سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به بانک‌های عامل استان معرفی شده است، گفت: از این تعداد ۵۱۷ پرونده توانستند ۹۷۹ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنند.

هاشمی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با جذب ۲۸۲ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات تبصره ۱۸ برای ۲۶ طرح بیشترین میزان تسهیلات را داشته است.

انتهای پیام/منبع