به گزارش مرآت؛ سید علی میر احمدی جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با تأیید این خبر اظهار داشت: این محموله از چند دستگاه خودرو و با اشراف اطلاعاتی پلیس استان سمنان و در هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در یکی از شهرستان‌های این استا کشف شد.     وی افزود: در […]

بیش از ۱۲۳ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس - کشف بیش از ۱۲۳ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس سمنان


به گزارش مرآت؛ سید علی میر احمدی جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با تأیید این خبر اظهار داشت: این محموله از چند دستگاه خودرو و با اشراف اطلاعاتی پلیس استان سمنان و در هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در یکی از شهرستان‌های این استا کشف شد.

 

 

وی افزود: در اقدامات اطلاعاتی و شبانه‌روزی مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان، سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله توسط چند دستگاه خودرو به یکی از شهرستان‌های جنوب غربی استان کرمان به دست آمد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان به تکمیل اطلاعات به‌دست‌آمده و بررسی همه‌جانبه این موضوع توسط مأموران اشاره کرد و افزود: هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان برای اجرای عملیات دستگیری سوداگران مرگ و کشف محموله انجام شد.

میر احمدی با اشاره به هدایت اطلاعاتی لحظه‌به‌لحظه مأموران عملیات ویژه استان سمنان تصریح کرد: با هماهنگی انجام‌شده بین پلیس دو استان سمنان و کرمان، پلیس مبارزه با مواد مخدر یکی از شهرستان‌های استان کرمان پس از هماهنگی قضایی و با همکاری پاسگاه انتظامی مربوطه، اقدام به بازرسی منزل دو سوژه تحت پیگرد کردند.

وی افزود: سرانجام در داخل انبار یکی از متهمان ۱۲۳.۵ کیلوگرم مواد مخدر تریاک که به صورت ماهرانه‌ جاساز شده بود را کشف و در همین خصوص سه دستگاه خودرو توقیف و دو متهم دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با تأکید بر اینکه پلیس به‌هیچ‌وجه جولان تهیه و توزیع‌کنندگان مواد افیونی را برنمی‌تابد افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان با تلاش‌های شبانه‌روزی خود اجازه نخواهند داد تا این استان به مأمنی برای سوداگران مرگ تبدیل شود.

میر احمدی همچنین با تأکید بر نقش مهم مردم در تحقق این مأموریت مهم پلیس از مردم این استان خواست تا هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

تسنیم

انتهای پیام/منبع