رئیس امور جایگاه های سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود: به گزارش مرآت؛ عبدالرسول زمانی در این باره گفت: ثبت‌نام ۲۸۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر و فرآیند نوبت‌دهی این وسائط نقلیه انجام شده که به نوبت فرآیند تبدیل انجام خواهد شد. وی تأکید کرد: طرح مذکور(تاکسی و وانت‌بار) از مردادماه سال […]

300 مدرسه در سطح استان سمنان نیاز به مقاوم سازی - بیش از 6 هزار خودرو عمومی در منطقه شاهرود دوگانه‌سوز شد


رئیس امور جایگاه های سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود:

به گزارش مرآت؛ عبدالرسول زمانی در این باره گفت: ثبت‌نام ۲۸۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر و فرآیند نوبت‌دهی این وسائط نقلیه انجام شده که به نوبت فرآیند تبدیل انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: طرح مذکور(تاکسی و وانت‌بار) از مردادماه سال گذشته دراستان سمنان آغاز شده و با توجه به تداوم اجرای طرح، شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه GCR.NIOPDC.IR ثبت‌نام و نوبت تبدیل دریافت کنند.

زمانی اضافه کرد: هم اکنون ۵ مرکز دراستان که شامل دو کارگاه در شاهرود و سه کارگاه در سمنان نسبت به فرآیند تبدیل اقدام می کنند.

وی به مصرف روزانه ۴۵۰ هزار مترمکعب گاز سی‌ان‌جی در استان اشاره و عنوان کرد: ظرفیت مصرف ۱۲۵۰۰۰۰ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در روز وجود دارد.

وی درپایان خاطر نشان کرد: با پیگیری های به عمل آمده طرح تعویض مخازن خودرویی فرسوده را به صورت اقساطی برای هم استانی های عزیز اجرایی خواهیم نمود.

گفتنی است  هم‌اکنون ۸۵ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و۴۲باب جایگاه عرضه سی‌ان‌جی درمنطقه شاهرود به مردم خدمات می‌دهند که تا پایان سال ۳ باب عرضه سی‌ان‌جی نیزبه تعداد جایگاه ها اضافه خواهد شد.

انتهای پیام/منبع