منصور شوقانی جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، با بیان این که فتنه ۸۸ با هدف بدبین کردن مردم به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه شکل گرفت، اظهار داشت: عوامل ایجاد کننده فتنه با به صحنه آوردن مردم فریب خورده خیانت به آرای مردم و دروغ بزرگ تقلب […]

در تمام فتنه ها به دنبال حذف جایگاه ولایت - دشمن در تمام فتنه ها به دنبال حذف جایگاه ولایت فقیه است


منصور شوقانی جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، با بیان این که فتنه ۸۸ با هدف بدبین کردن مردم به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه شکل گرفت، اظهار داشت: عوامل ایجاد کننده فتنه با به صحنه آوردن مردم فریب خورده خیانت به آرای مردم و دروغ بزرگ تقلب خیانت بزرگی رادر حق ملت و نظام جمهوری اسلامی مرتکب شدند.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در ادامه بیان کرد: این عده با ایستادن در مقابل نظام و ولایت، به دنبال به تصمیم در آوردن ولی فقیه ، اضمحلال نظام جمهوری اسلامی از ماهیت انقلابی خود و در نهایت تجزیه کشور بودند.

وی افزود: سیاه نمایی در فضای کشور، اجرای پروژه کشته سازی، متهم سازی نظام به خشونت و سرکوب گری و همچنین مظلوم‌نمایی سران و هدایت کنندگان فتنه باعث ایجاد هزینه های بسیاری برای کشور شد.

شوقانی با تاکید بر این که فتنه ۸۸ حاصل برنامه ریزی و طراحی چندین ساله صهیونیست ها و آمریکا بود، اذعان داشت: عوامل داخلی نیز به دلیل سوابق و مسئولیت های انقلابی و مقبولیتی که در میان بخشی از مردم داشتند؛ با دروغ و کلید واژه تقلب فضای کشور را به غبار فتنه آلوده کردند در حدی که در آن فضا تشخیص مسیر حق از باطل برای بخشی از بدنه مردم بسیار دشوار بود.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ با الهام گرفتن از انقلاب‌های مخملی یا رنگی شکل گرفت، ابراز داشت: آنچه باعث عدم وقوع انقلاب رنگی در فتنه ۸ ماه ۸۸ در ایران شد ایستادگی و روشنگری رهبر حکیم و فرزانه انقلاب وسیله مردم و برافراشته شدن پرچم جهاد تبیین و بصیرت در جای جای کشور بود.

وی افزود: هچنین حرمت شکنی هایی که جریان فتنه در ایام عاشورای ۸۸ رقم زدند؛ باعث شد تا بسیاری از فریب خوردگان متوجه اشتباه خود شده و مسیر خود را از اغتشاشگران جدا کنند.

شوقانی با بیان این که دست قدرت الهی در خلق حماسه ۹دی را می‌توان به وضوح مشاهده کرد، تصریح کرد: گروه‌های سیاسی موافق فتنه در کشور پس از مشاهده این حماسه دانستند ایستادن در مقابل بصیرت خیل عظیم مردم باعث میشود تا برای همیشه از صحنه سیاسی جامعه حذف شوند لذا جهت بقا و رسیدن به اهداف خود، ظاهرا تغییر رویه دادند.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با تاکید بر اینکه رسانه به عنوان یکی از ابزارهای مهم و گسترده که ابتکار عمل آن به دست دشمن است، در تهییج و فریب مردم نقش مهمی داشت، عنوان کرد: گرچه رسانه‌های استکباری با برنامه‌ریزی قبلی در وقوع فتنه موثر بودند اما افراد و جریان رسانه‌ای انقلابی پس از فتنه وارد میدان بصیرت افزایی شدن و مقابله با فتنه پرداختند.

وی افزود: مهمترین ابزار در جهاد تبیین و بصیرت افزایی، رسانه است لذا با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب هر چه بیشتر در این عرصه ورود پیدا کرده و نسل جوان و فعال را به این عرصه وارد کنیم انشالله موفقیت های بزرگی را در زمینه رسانه‌ای شاهد خواهیم بود.

شوقانی با تأکید بر اینکه هدف اصلی دشمن در همه فتنه‌های ۷۸ تا کنون تضعیف و حذف جایگاه ولایت فقیه بوده است، خاطرنشان کرد: دشمن همواره به دنبال تخریب رابطه میان امام و امت است لذا بنا به تعبیر شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی تنها رم عاقبت بخیری امت اسلام رابطه دلی، واقعی و حقیقی مردم با ولایت فقیه است و امیدوارم همه ما در ابعاد و سطوح مختلف بتوانیم این نگاه را در جامعه تسری بخشیم.

انتهای پیام/منبع