به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، ابوالفضل حسن بیگی امروز در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری استان سمنان که در سالن جلسات غدیر استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: استان سمنان ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف دارد که باید از آنها در راستای رشد و توسعه هر چه بیشتر استفاده شود.

وی به برخی از ظرفیت‌های مغفول مانده این استان اشاره کرد و گفت: عدم بهره‌گیری از فرصت‌ها موجبات توسعه‌نیافتگی را موجب شده است.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی به موقعیت خوب استان سمنان در حوزه راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی اشاره کرد و گفت: باید از این فرصت طلایی بیشترین استفاده را برد؛ چراکه راه‌اندازی این نیروگاه‌ها می‌تواند بستر توسعه هر چه بیشتر اقتصادی استان را فراهم کند.

حسن بیگی عنوان کرد: شهرستان دامغان از در بین دیگر شهرستان‌های استان موقعیت بسیار خوب و ظرفیت ویژه‌ای برای راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی دارد.

وی بیان داشت: لازم است در این زمینه با دقت نظر بیشتری باهدف رسیدگی به مطالبات و رفع موانع زمینه حضور سرمایه‌گذاران را فراهم کنیم.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با جدیت پیگیر رفع مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در شهرستان دامغان هستیم.

به گزارش تسنیم، در این جلسه حول محور مشکلات شرکت چهار مس دامغان، درخواست شرکت سامان زیست ایرانیان برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی و بررسی درخواست شرکت هیربدان برای احداث نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی بحث و بررسی شد.

انتهای پیام/ ع

Shares: