رییس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان: به گزارش خبرنگار مرآت؛ جمعی از مسئولین نیروی انتظامی صبح امروز از مجموعه خبرگزاری مرآت بازدید کردند. رسانه ها باید در مطالبه گری جانب احتیاط  را رعایت کنند حجت‌الاسلام قاسم نوروز پور، رییس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن عرض خدا قوت به خبرنگاران این […]

های انقلابی، در فضای مجازی ابتکار عمل داشته باشند - رسانه های انقلابی، در فضای مجازی ابتکار عمل داشته باشند


رییس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان:

به گزارش خبرنگار مرآت؛ جمعی از مسئولین نیروی انتظامی صبح امروز از مجموعه خبرگزاری مرآت بازدید کردند.

رسانه ها باید در مطالبه گری جانب احتیاط  را رعایت کنند

حجت‌الاسلام قاسم نوروز پور، رییس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن عرض خدا قوت به خبرنگاران این عرصه گفت: رسانه ها در این برهه حساس در کشور نقش بسیار بسزایی در انتشار اخبار درست و جریان سازی افکار عمومی را برعهده دارند و باید مراقب باشند به شایعات دامن نزنند.

رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه رسانه ها باید اخبار غنی و با محتوای سازنده تولید کنند، افزود: متاسفانه در این مورد همیشه جریان رسانه ای کشور حالت تدافعی داشته و در برابر تهاجم آنها به دنبال پاسخگویی است در حالیکه باید تلاش شود، ابتکار عمل را بدست بگیریم.

حجت الاسلام نوروز پور با اشاره به اینکه رسانه ها باید در مطالبه گری جانب احتیاط  را رعایت کنند، بیان داشت: انتقاد اگرچه به قصد اصلاح بخشی از عملکرد جامعه انجام می شود، اما باید تلاش شود خود زنی نکرده و با ایجاد شکاف در جامعه به سود دشمن عمل نشود.

نیروی انتظامی فداکارانه برای امنیت جامعه در تلاش است

سرهنگ سیدمحسن نورس معاون هماهنگی عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان نیز گفت: پلیس برای امنیت جامعه فداکارانه در تلاش است و از هیچ کوششی در این مسیر مضایقه نمی کند.

وی در ادامه افزود: در حوادث اخیر کشور نیروی انتظامی مقتدرانه اما مظلوم در صف اول ایجاد امنیت در کشور قرار داشت و باید اقدامات و تلاش های آنها برای آحاد جامعه بیان شود تا قدر زحمات انها شناخته شود.

معاون هماهنگی عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان تاکید کرد: جهاد تبیین نقش مهمی در خنثی‌ سازی دسیسه دشمنان در اغتشاش‌های اخیر دارد و انتظار می‌رود رسانه‌ها با تولید محصول‌های خبری و تلاش بیش از پیش در زمینه جهاد تبیین و روشنگری افکار عمومی تلاش کنند.

زنان در ایران اسلامی والاترین جایگاه را دارند

سرهنگ دوم امیر یعقوبی معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان نیز گفت: نیروی انتظامی سرباز ولایت است و تا پای جان از آرمان های انقلاب و رهبری دفاع خواهد کرد و برای برقراری امنیت جامعه از خود می گذرد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه زن در جامعه ایران والاترین جایگاه را برخوردار است، تصریح کرد: زنان مسلمان ایرانی به جایگاه وجودی خود واقف هستند اگرچه دشمن تلاش می کند آن را به ابتذال بکشاند، اما آنها میراث دار حجاب فاطمی هستند.

وی در نهایت اذعان کرد: در اغتشاش‌های اخیر استان سمنان ۲ نیروی پلیس استان با سلاح سرد (چاقو) مجروح شدند اما با وجود تمامی خطرها، عرصه را خالی نگذاشتند و برای تامین امنیت جامعه از جان خود مایه گذاشتند.

انتهای پیام/

 منبع