سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان نیز در حاشیه رزمایش بزرگ مواسات و همدلی  ضمن تبریک دهه امامت و ولایت در گفتگو با خبرنگار مرآت گفت:امروز شاهد ۲۸ امین رزمایش مواسات و کمک مومنانه با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی سپاه استان، کمیته امداد و ستاد اجرایی فرمان امام و نهاد های مردمی هستیم.

هاشمی با بیان اینکه همدلی و وحدت رمز اجرای نهضت کمک های مومنانه است گفت: استان سمنان از استان های ممتاز در حوزه کمک های مومنانه و مواسات بوده است.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد قرارگاه مواسات و کمک مومنانه ابراز کرد: با شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد جامعه دچار آسیب و تنش شدند و زاین رو مردم استان ما همگام ما مردم سراسر کشور فرمان رهبری را لبیک گفته و با همکاری نهاد های گوناگون این قرارگاه را تشکیل دادند.

استاندار سمنان با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۴۲۰ هزار بسته معیشتی در بین محرومین توزیع شده است، افزود: در سالجاری نیز بیش از ۶۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

بنا به گفته هاشمی در کنار این موارد بیش از ۵۰ سری جهیزیه و ۲۲۴ سری  لوازم خانگی نیز در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

نوشته دست برتر سمنانی ها در مواسات و همدلی /توزیع بیش از ۶۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: