به گزارش مرآت، سمنان، سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان، دستور فوری مبنی بر رسیدگی به موضوع خبرنگار مضروب را صادر کرد.

امروز پنجشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ و در پی صدور بیانیه ای از سوی هفته‌ نامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کندوی البرز در خصوص ضرب و شتمِ خبرنگار این هفته نامه خبری، استاندار سمنان، خطاب به معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس شورای اطلاع رسانی استان، دستور فوری مبنی بر رسیدگی به موضوع را صادر کرد.

هاشمی، استاندار سمنان همچنین طی برقراری تماس مستقیم تلفنی با غلامرضا آتشزا، خبرنگار هفته نامه کندوی البرز، ضمن دلجویی از وی و بررسی روند وضعیت بهبودی و سلامتی این خبرنگار، دستورات لازم را خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود صادر کرد.

غلامرضا آتش‌زا، خبرنگار هفته نامه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کندوی البرز، حین تهیه گزارش در خصوص آتش سوزی زمین های کشاورزی دیم منطقه کالپوش شهرستان میامی، مورد ضرب و شتم قرار گرفت و هم‌اکنون در بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود تحت درمان است.

آتش‌زا در این‌ تماس تلفنی ضمن‌ تشکر و ابراز رضایت از دلجویی استاندار سمنان، از حمایت و دلسوزی و پیگیری مسوولانه استاندار قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نوشته استاندار سمنان ضمن بررسی روند بهبود سلامت خبرنگار مضروب، بر رسیدگی به موضوع پیش‌آمده تاکید کرد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: