به گزارش خبرنگار مرآت، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سرگروه های جهادی استان سمنان با اشاره به بیانات  رهبر انقلاب درخصوص مراحل تکامل انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی و پس از آن حکومت اسلامی و جامعه اسلامی و ورود به عرصه تمدن
نوشته گروه های جهادی طلایه داران تشکیل حکومت اسلامی در گام دوم انقلاب هستند/تفکر جهادی لازمه کار امروز کشور برای پیشرفت است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سرگروه های جهادی استان سمنان با اشاره به بیانات  رهبر انقلاب درخصوص مراحل تکامل انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی و پس از آن حکومت اسلامی و جامعه اسلامی و ورود به عرصه تمدن سازی و ورود به مرحله جهانی از مراحل تکامل انقلاب است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه گام دوم انقلاب اسلامی گام رویش ها است، افزود: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ شد سند راهبردی اعتلای کشور است.

وی با بیان اینکه در گام اول پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری حکومت اسلامی بود گفت: گام دوم انقلاب گام تحقق دولت اسلامی و آرمان انقلاب است.

سلیمانی با اشاره به اینکه دولت اسلامی با تمام قوا و نقشی که مردم در این مسیر دارند و تنظیم کننده سایر مراحل ایجاد حکومت جهانی اسلامی است، تصریح کرد: نقش مردم در گام دوم انقلاب بسیار مهم بوده و حکومت اسلامی زمینه ساز تشکیل تمدن اسلامی در دنیا است.

وی با بیان اینکه گروه های جهادی بسیج پیشگامان تحقق دولت اسلامی هستند، افزود: زمانیکه دولت مردمی تشکیل شد رهبر انقلاب شرط تحقق دولت در این زمینه را وارد کردن مردم و اجرای واقعی مردم سالاری دانستند.

سلیمانی با اشاره به اینکه بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی و متعلق به مردم و نظام است، بیان کرد: بسیج متعلق به هیچ جریان و گروهی نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به تایید و امضای سند راهبردی بسیج توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: گروه های جهادی هم ایجاد کننده فرهنگ جهاد هستند و هم پیشبرنده‌ این مهم در جامعه هستند.

وی با تاکید بر مجاهدت جهت تحقق نرم افزارهای نظام اسلامی، گفت: انتشار فرهنگ جهادی و ایجاد حرکت عمومی و زمینه سازی برای آن لازمه حرکت های جهادی است.

سلیمانی با بیان اینکه تفکر جهادی و روحیه بسیجی لازمه کار امروز کشور برای پیشرفت است اظهار کرد: اساس کار گروه های جهادی مردم و برخواسته از دل جامعه و مردم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه امروز پرچم عدالت گستری و خدمت رسانی به دست شما جهادگران است، افزود: همه ظرفیت ها و امکانات برای حل مشکلات در داخل کشور وجود دارد و امروز جمهوری اسلامی در مسیر پیشرفت و شکوفا شدن است.

وی خاطرنشان کرد: مسیر کشور رو به جلو برای حل مشکلات است و باید این مسیر با حمایت های مسئولین همچنان ادامه یابد و تحقق این چشم انداز انشالله محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته گروه های جهادی طلایه داران تشکیل حکومت اسلامی در گام دوم انقلاب هستند/تفکر جهادی لازمه کار امروز کشور برای پیشرفت است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.