به گزارش مرآت؛ سید محمد تقوی روز چهارشنبه افزود: توسعه عمرانی شهر دامغان یکی از اقدامات مهم است که بدون همراهی مردم و همکاری نهادهای دولتی انجام نمی‌شود که در همین راستا از دستگاه‌های دولتی انتظار داریم مطالبات خود به شهرداری را هر چه سریعتر پرداخت کنند.

وی ادامه داد: شهر دامغان نسبت به شهرهای همجوار از لحاظ توسعه عمرانی ضعیف عمل کرده و دچار عقب ماندگی است که با حرکت عظیم و ریسک پذیری بالا، این جهش عمرانی را آغاز کردیم و از مردم درخواست داریم تا در این اقدام همیار شهرداری باشند.

تقوی اظهار داشت: توانمندی مدیریت شهری و وجود اعتبارات مالی برای اجرای طرح‌های عمرانی، با مشارکت مردم و نهادهای اجرایی در پرداخت عوارض و مطالبات امکان‌پذیر است.

وی تصریح کرد: وسعت فضای شهری زیرنظر شهرداری دامغان یکهزار و ۵۰۰ هکتار است و طی هشت سال اخیر توسعه نداشته است که این امر قابل تامل است و باید با جهش و توسعه عمرانی در شهر، این امر رقم بخورد.

تقوی از راه‌اندازی سامانه ۱۳۷ خبر داد و اضافه کرد: این سامانه با هدف ارتباط مستقیم مردم با مدیران شهری صورت گرفته است و از این پس مردم می‌توانند بدون واسطه مشکلات، انتقادات و نظرات خود را بیان کنند و شهرداری را در کنار خود ببینند.

شهردار دامغان خاطرنشان کرد: نگاه مجموعه شهرداری به توسعه و عمران شهری و توسعه گردشگری است که در این رابطه پیشتاز محسوب می شود.

به گزارش مرآت، در حال حاضر ۲۷ هزار پلاک شهری در دامغان وجود دارد.

نوشته طلب شهرداری دامغان از دستگاه‌های اجرایی ۲۰۰ میلیارد ریال است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: