به گزارش خبرنگار مرآت؛ سردار منصور شوقانی جانشین سپاه استان سمنان در جلسه قرارگاه فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این معروف اجتماعی گفت: موضوع حجاب و عفاف یک فریضه بسیار مهم و الهی است که به پاسداشت آسمانی شدن غیور مردان و شیر زنانی است که
نوشته حجاب و عفاف یک فریضه مهم و الهی/پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضرورتی انکار ناپذیر است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ سردار منصور شوقانی جانشین سپاه استان سمنان در جلسه قرارگاه فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این معروف اجتماعی گفت: موضوع حجاب و عفاف یک فریضه بسیار مهم و الهی است که به پاسداشت آسمانی شدن غیور مردان و شیر زنانی است که در راستای تعالی عفاف و حجاب در سال هزار و سیصد و چهارده هجری شمسی در مسجد گوهرشاد مظلومانه آسمانی شدند.

سردار شوقانی افزود:یکی از رسالت های مهم امروز ما در جمهوری اسلامی این است که با هم‌افزایی و همراهی یکدیگر بتوانیم در این فرصت طلایی خدمت که برای همه ما فراهم‌شده است نسبت‌به ترویج گوهر حجاب و عفاف با نگاه تربیتی و فرهنگ سازی در جامعه اقدام کنیم.

جانشین سپاه استان سمنان تصریح کرد:قرارگاه فرهنگی و اجتماعی سپاه استان سمنان یکی از برنامه‌هایی را که به‌صورت خاص پیگیری می‌کند موضوع عفاف و حجاب است و این قرارگاه در تلاش است تا بر اساس شیوه‌نامه و دستور العمل های اجرایی سازوکار عملیاتی کردن برنامه های موثر و منسجم را در استمرار این حرکت فرهنگی انجام دهد.

وی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را ضرورتی انکار ناپذیر توصیف کرد و گفت:در حوزه آسیب های اجتماعی باید زیرساخت های جامعه و کشوربا اجرای برنامه های زیربنایی فرهنگی اصلاح شود تا بتوانیم با پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جلب اعتماد سازی و فرهنگ سازی بر پایه الگوهای شاخص اسلامی در نهادینه کردن جایگاه مهم عفاف و حجاب در جامعه به نتیجه مطلوب دست یابیم.

انتهای پیام/

نوشته حجاب و عفاف یک فریضه مهم و الهی/پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضرورتی انکار ناپذیر است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.