به گزارش خبرنگار مرآت؛ سردار منصور شوقانی جانشین سپاه استان سمنان در جلسه قرارگاه فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این معروف اجتماعی گفت: موضوع حجاب و عفاف یک فریضه بسیار مهم و الهی است که به پاسداشت آسمانی شدن غیور مردان و شیر زنانی است که در راستای تعالی عفاف و حجاب در سال هزار و سیصد و چهارده هجری شمسی در مسجد گوهرشاد مظلومانه آسمانی شدند.

سردار شوقانی افزود:یکی از رسالت های مهم امروز ما در جمهوری اسلامی این است که با هم‌افزایی و همراهی یکدیگر بتوانیم در این فرصت طلایی خدمت که برای همه ما فراهم‌شده است نسبت‌به ترویج گوهر حجاب و عفاف با نگاه تربیتی و فرهنگ سازی در جامعه اقدام کنیم.

جانشین سپاه استان سمنان تصریح کرد:قرارگاه فرهنگی و اجتماعی سپاه استان سمنان یکی از برنامه‌هایی را که به‌صورت خاص پیگیری می‌کند موضوع عفاف و حجاب است و این قرارگاه در تلاش است تا بر اساس شیوه‌نامه و دستور العمل های اجرایی سازوکار عملیاتی کردن برنامه های موثر و منسجم را در استمرار این حرکت فرهنگی انجام دهد.

وی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را ضرورتی انکار ناپذیر توصیف کرد و گفت:در حوزه آسیب های اجتماعی باید زیرساخت های جامعه و کشوربا اجرای برنامه های زیربنایی فرهنگی اصلاح شود تا بتوانیم با پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جلب اعتماد سازی و فرهنگ سازی بر پایه الگوهای شاخص اسلامی در نهادینه کردن جایگاه مهم عفاف و حجاب در جامعه به نتیجه مطلوب دست یابیم.

انتهای پیام/

نوشته حجاب و عفاف یک فریضه مهم و الهی/پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضرورتی انکار ناپذیر است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: