به گزارش مرآت، سردار منصور شوقانی، جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان صبح امروز در جلسه قرارگاه فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف در سمنان با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این معروف اجتماعی اظهار کرد: اعتلای حجاب و عفاف در جامعه رسالت امروز ما در عرصه جهاد فرهنگی است. وی
نوشته تدوین برنامه‌های ترویج عفاف و حجاب اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سردار منصور شوقانی، جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان صبح امروز در جلسه قرارگاه فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف در سمنان با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این معروف اجتماعی اظهار کرد: اعتلای حجاب و عفاف در جامعه رسالت امروز ما در عرصه جهاد فرهنگی است.

وی افزود: حجاب و عفاف یک فریضه بسیار مهم و الهی محسوب می‌شود که به پاسداشت آسمانی شدن غیورمردان و شیرزنانی است که در راستای تعالی عفاف و حجاب در سال ۱۳۱۴ هجری شمسی در مسجد گوهرشاد مظلومانه آسمانی شدند.

جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ادامه داد: یکی از رسالت‌های مهم امروز ما در جمهوری اسلامی این است که با هم‌افزایی و همراهی یکدیگر بتوانیم در این فرصت طلایی خدمت که برای همه ما فراهم‌ شده، نسبت به ترویج گوهر حجاب و عفاف با نگاه تربیتی و فرهنگ‌سازی در جامعه اقدام کنیم.

شوقانی تصریح کرد: قرارگاه فرهنگی و اجتماعی سپاه استان سمنان یکی از برنامه‌هایی را که به‌صورت خاص پیگیری می‌کند، موضوع عفاف و حجاب است و این قرارگاه در تلاش است تا بر اساس شیوه‌نامه و دستورالعمل‌های اجرایی، ساز و کار عملیاتی کردن برنامه‌های مؤثر و منسجم را در استمرار این حرکت فرهنگی انجام دهد.

وی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را ضرورتی انکارناپذیر توصیف کرد و گفت: در حوزه آسیب‌های اجتماعی باید زیرساخت‌های جامعه و کشور با اجرای برنامه‌های زیربنایی فرهنگی اصلاح شود تا بتوانیم با پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جلب اعتمادسازی و فرهنگ‌سازی بر پایه الگوهای شاخص اسلامی در نهادینه کردن جایگاه مهم عفاف و حجاب در جامعه به نتیجه مطلوب دست یابیم.

انتهای پیام/

نوشته تدوین برنامه‌های ترویج عفاف و حجاب اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.