به گزارش مرآت ،دکتر رضا نقدی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان با اعلام این خبر گفت: مجوز تاسیس رشته مهندسی حرفه ای فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ناپیوسته برای دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود و کارشناسی ناپیوسته انیمیشن دیجیتال و کاردانی امور اداری برای دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان اخذ شد.

وی افزود : در راستای آمایش رشته ها، ضرورت کارآفرینی، افزایش مهارت آموزی و برطرف کردن نیاز های صنعت، مجوز ۳ رشته جدید برای دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان صادر شد که از مهرماه سال جاری دانشجو در این دانشکده ها پذیرفته خواهد شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان افزود : با اضافه شدن این سه رشته به سبد آموزشی این دانشگاه، تعداد رشته‌های دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به ۵۹ رسیده است.

نقدی با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه‌ ای استان سمنان در حال حاضر با داشتن بیش از ۴ هزار دانشجو و ۴ دانشکده در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و امیرآباد دامغان در حال ارائه خدمت به جوانان این مرز و بوم است، اضافه کرد: ثبت نام پذیرش در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از ۱۴ تیر آغاز و تا ۲۱ تیر ماه ادامه دارد.

شایان ذکر است دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی در استان با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، کارآفرین و متناسب با فرصت‌های جدید شغلی برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار در حوزه‌های مهارتی ، تکنولوژی و همچنین افزایش اشتغال مولد و کاهش بیکاری، رسالت و مأموریت خود را دنبال می‌کند.

انتهای پیام/

نوشته موافقت وزارت علوم با تاسیس ۳ رشته محل جدید در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: