به گزارش مرآت، محمد رضا صادقی با اشاره به تسهیلات حمایتی از دامداران استان سمنان در قالب دامدار کارت، بیان کرد: تاکنون بالغ بر ۱۹۴ میلیارد تومان تسهیلات به دامداران اختصاص داده شده تا بتوانند نهاده‌های دامی مورد نیاز خودشان را تأمین کنند.

وی با بیان اینکه روند ادامه پرداخت تسهیلات دامدار کارت ادامه دارد، افزود: استان سمنان به لحاظ اعطای تسهیلات دامدار کارت در رتبه نخست کشور قرار دارد.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری سمنان درباره اقلام مورد نیاز مردم نیز، توضیح داد: در ارتباط با تأمین مرغ ماه محرم و عید قربان نیز میزان جوجه‌ریزی از دو میلیون قطعه گذشته و اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد و ما مشکلی در تأمین اقلام مورد نیاز مردم در این ماه‌ها که تقاضا بالا می‌رود، نخواهیم داشت.

صادقی همچنین درباره نانوایی‌ها بیان کرد: نصب دستگاه هوشمند مبتنی بر نرم افزار اندروید برای توزیع هوشمند یارانه آرد و نان در استان سمنان از جمله اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد در این حوزه ۶۷۵ کد شاپرک برای واحدهای نانوایی استان صادر و تعدادی دستگاه هوشمند دیگر نیز به استان سمنان خواهد رسید.

وی افزود: با تعداد دستگاه‌هایی که روز گذشته وارد استان شده، بیش از ۹۰ درصد نانوایی‌های ما در استان سمنان مجهز به دستگاه کارت‌خوان هوشمند عرضه نان خواهند شد تا میزان مصرف و یارانه تعلق گرفته به نان در نانوایی‌ها مشخص شود.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری سمنان ادامه داد: نظارت مستمر بر کمیت و کیفیت فعالیت‌های نانوایی‌ها و مدیریت بهینه یارانه‌ها در زمره اهداف این طرح محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته ۹۰ درصد نانوایی‌های استان سمنان به کارت‌خوان هوشمند مجهز شدند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: