به گزارش مرآت، محمد تقی گلی با بیان اینکه طی یکسال گذشته پنج هزار و ۱۰۰ فقره پرونده از طریق دفتر خدمات قضائی و سامانه کاربری وکلا به دادسرای این شهرستان وارد شد، ابراز کرد: با احتساب چند فقره پرونده مانده از قبل در مجموع از سال گذشته تاکنون به تعداد پنج هزار و ۱۸۸ فقره پرونده در شعبات دادسرای عمومی و انقلاب دامغان رسیدگی شد.

وی با بیان اینکه دادسرای عمومی و انقلاب دامغان موفق شد با ۹۹.۲ درصد ابلاغ‌های قضائی خود را به صورت الکترونیک ارسال کند که از این بابت، دامغان رتبه نخست را در بین دادسراهای استان سمنان را کسب کند، گفت: ۲۱۳ فقره از پرونده‌های دادسرای دامغان به صورت مجازی از سوی قضات رسیدگی شده است.

دادستان دامغان با بیان اینکه ر یک سال اخیر یک هزار و ۴۰۸ فقره از پرونده‌های قضائی دادسرای شهرستان به صورت تمام الکترونیک مورد رسیدگی قرار گرفت، تاکید کرد: در دادسرای عمومی و انقلاب دامغان پرونده کثیرالشاکی وجود ندارد و به تمامی این نوع پرونده‌ها رسیدگی و مختومه شد.

گلی با بیان اینکه بیشترین ورودی پرونده‌های قضائی به دادسرای عمومی و انقلاب دامغان را سرقت، ضرب و جرح، توهین، تهدید، تخریب، تصادف، کلاهبرداری و نگهداری مواد مخدر تشکیل می‌دهد گفت: دادسرای عمومی و انقلاب دامغان دارای پنج شعبه بازپرسی، دادیاری و اجرای احکام است.

انتهای پیام/

نوشته ۵۱۰۰ فقره پرونده به دادسرای دامغان وارد شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: