به گزارش مرآت، حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان  درباره اقدامات صورت گرفته در زمینه کاهش مصرف آب، بیان کرد: سال گذشته با اقداماتی که در بدنه سپاه و بسیج سازندگی استان سمنان صورت گرفت شاهد کاهش ۱۰ درصدی مصرف آب و برق در سراسر استان بودیم. وی افزود: امسال هدف گذاری این بخش ۳۰
نوشته کاهش ۱۰ درصدی مصرف آب در مجموعه سپاه پاسداران استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان  درباره اقدامات صورت گرفته در زمینه کاهش مصرف آب، بیان کرد: سال گذشته با اقداماتی که در بدنه سپاه و بسیج سازندگی استان سمنان صورت گرفت شاهد کاهش ۱۰ درصدی مصرف آب و برق در سراسر استان بودیم.

وی افزود: امسال هدف گذاری این بخش ۳۰ درصد خواهد بود چرا که در آغاز فصل تابستان، کمبود برق و آب یکی از مهمترین مسائل و دغدغه‌های کشور محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه استان سمنان بیان کرد: مجموعه سپاه و بسیج تلاش دارند تا با صرفه‌جویی در مصرف آب، سهم خود را از این بحث ایفا کند و به همین منظور تلاش داریم تا در تابستان سال جاری به کاهش ۳۰ درصدی مصرف دست پیدا کنیم.

دامغانی با بیان اینکه فرهنگ سازی بین عموم مردم و بسیجیان برای کاهش مصرف و همچنین مصرف بهینه برق و آب از دیگر اقداماتی است که سپاه استان صورت می‌دهد، گفت: در کنار این مسائل، آبرسانی روستایی نیز مد نظر قرار دارد.

انتهای پیام/

نوشته کاهش ۱۰ درصدی مصرف آب در مجموعه سپاه پاسداران استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.