به گزارش مرآت، بر اساس اطلاعات دریافتی خبرنگار فارس از دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، طی هفته گذشته، یک بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بستری شده است. کامران قدس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در زمینه آخرین آمار شیوع
نوشته بستری یک بیمار کرونا طی هفته اخیر در استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، بر اساس اطلاعات دریافتی خبرنگار فارس از دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، طی هفته گذشته، یک بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بستری شده است.

کامران قدس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در زمینه آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس گفت: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۶۰ هزار و ۴۲۲ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده‌اند.

وی تصریح کرد: در هفته گذشته (از بیست و پنجم خردادماه تا یکم تیرماه سال جاری) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید-۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان و در مراکز درمانی بستری شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان کرد: مجموع بیماران بستری‌شده در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به ۱۱ هزار و ۷۷۰ نفر رسیده است و ۴۸ هزار و ۶۵۲ بیمار نیز به‌صورت سرپایی شناسایی شدند.

قدس ادامه داد: کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید-۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به ۱۰ هزار و ۵۵۶ نفر رسید.

انتهای پیام/

نوشته بستری یک بیمار کرونا طی هفته اخیر در استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.