به گزارش مرآت، محمد درویش پروری معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۲۶ گواهی پایان کار برای ۶ و نیم هکتار از اراضی شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان صادر شد. وی بیان کرد: صدور گواهی پایان کار در مدت مشابه سال گذشته ۹ فقره بود و مقایسه آمار‌ها حاکی
نوشته ۲۶ گواهی پایان کار برای واحدهای شهرک‌های صنعتی استان سمنان صادر شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، محمد درویش پروری معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۲۶ گواهی پایان کار برای ۶ و نیم هکتار از اراضی شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان صادر شد.

وی بیان کرد: صدور گواهی پایان کار در مدت مشابه سال گذشته ۹ فقره بود و مقایسه آمار‌ها حاکی از افزایش ۱۸۹ درصدی از لحاظ فقره در ۲ ماه سال ۱۴۰۱ دارد.

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت امسال، ۳۳ فقره جواز احداث ساختمان برای حدود ۱۲ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان صادر شد.

شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان دارای ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌ برداری و هفت هزار و ۵۷۱ هکتار اراضی در اختیار است و نیز اکنون با ۳ هزار و ۲۹۷ قرارداد منعقده به گستره یک هزار و ۹۴۹ هکتار و بهره ‌برداری از یک هزار و ۳۰۴ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۱۴۳ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال، زمینه اشتغال آفرینی ۳۰ هزار و ۷۴۱ نفر را در این استان فراهم کرده است.

انتهای پیام/

نوشته ۲۶ گواهی پایان کار برای واحدهای شهرک‌های صنعتی استان سمنان صادر شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.