به گزارش مرآت، محمدرضا صادقی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در نشست هماهنگی در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان اظهار داشت: طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان پس از تکمیل تمامی اقدامات و موارد مورد نیاز و رسیدن به هماهنگی نهایی طی چند روز آینده به‌طور رسمی در
نوشته طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان سمنان به‌زودی آغاز می‌شود‌ اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، محمدرضا صادقی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در نشست هماهنگی در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان اظهار داشت: طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان پس از تکمیل تمامی اقدامات و موارد مورد نیاز و رسیدن به هماهنگی نهایی طی چند روز آینده به‌طور رسمی در استان با حضور استاندار سمنان آغاز می‌شود.

وی گفت: با اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌ها، نظارت مستمر بر کمیت و کیفیت فعالیت‌های نانوایی‌ها و مدیریت بهینه یارانه‌ها، هدف‌گذاری شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان افزود: اتحادیه نانوایان و خبازان با مدیریت فرمانداران، مساعدت، حمایت و همراهی لازم را در اجرای موفق این طرح داشته باشند.

صادقی گفت: در فاز نهایی اجرای این طرح، ضرورت دارد به‌سرعت اقدامات طبق زمان‌بندی به انجام برسد.

وی افزود: نشر محتواهای تولیدی اطلاع‌رسانی درباره طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی از طریق فرمانداران و دست‌اندرکاران طرح با به‌کارگیری ظرفیت صداوسیما، فعالان رسانه و مجراهای اطلاع‌رسانی، در دستور کار قرار گیرد.

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه باید در حوزه روستایی و عشایری نیز ملاحظات و دقت‌های بیشتری صورت گیرد تا کار به‌شکل صحیح به پیش برود از تمامی دست‌اندرکاران طرح که تاکنون همراهی مناسب داشته‌اند و در آینده نیز پای کار خواهند بود، قدردانی کرد.

این نشست در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان برگزار شد و درباره اقدامات انجام‌شده از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط، فرمانداری‌ها و همچنین در خصوص اقدامات مؤثر به‌منظور توجیه طرح و اقناع‌سازی به جامعه مخاطب بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

انتهای پیام/

نوشته طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان سمنان به‌زودی آغاز می‌شود‌ اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.