به گزارش مرآت، محمدرضا صادقی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در نشست هماهنگی در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان اظهار داشت: طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان پس از تکمیل تمامی اقدامات و موارد مورد نیاز و رسیدن به هماهنگی نهایی طی چند روز آینده به‌طور رسمی در استان با حضور استاندار سمنان آغاز می‌شود.

وی گفت: با اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌ها، نظارت مستمر بر کمیت و کیفیت فعالیت‌های نانوایی‌ها و مدیریت بهینه یارانه‌ها، هدف‌گذاری شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان افزود: اتحادیه نانوایان و خبازان با مدیریت فرمانداران، مساعدت، حمایت و همراهی لازم را در اجرای موفق این طرح داشته باشند.

صادقی گفت: در فاز نهایی اجرای این طرح، ضرورت دارد به‌سرعت اقدامات طبق زمان‌بندی به انجام برسد.

وی افزود: نشر محتواهای تولیدی اطلاع‌رسانی درباره طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی از طریق فرمانداران و دست‌اندرکاران طرح با به‌کارگیری ظرفیت صداوسیما، فعالان رسانه و مجراهای اطلاع‌رسانی، در دستور کار قرار گیرد.

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه باید در حوزه روستایی و عشایری نیز ملاحظات و دقت‌های بیشتری صورت گیرد تا کار به‌شکل صحیح به پیش برود از تمامی دست‌اندرکاران طرح که تاکنون همراهی مناسب داشته‌اند و در آینده نیز پای کار خواهند بود، قدردانی کرد.

این نشست در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان برگزار شد و درباره اقدامات انجام‌شده از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط، فرمانداری‌ها و همچنین در خصوص اقدامات مؤثر به‌منظور توجیه طرح و اقناع‌سازی به جامعه مخاطب بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

انتهای پیام/

نوشته طرح مدیریت هوشمندسازی نانوایی‌های سنتی در استان سمنان به‌زودی آغاز می‌شود‌ اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: