به گزارش مرآت، علی تشنه دل در بازدید یکی از واحدهای صنعتی سمنان با بیان اینکه هشت پروژه اصلی وزارت صمت در استان سمنان اجرا می‌شود، ابراز داشت: این طرح‌ها در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به عموم مردم خواهد بود لذا اجرای دقیق آنها پیگیری می‌شود. وی با بیان اینکه این طرح‌ها در راستای سیاست‌های
نوشته هشت پروژه اصلی صمت در استان سمنان اجرا می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، علی تشنه دل در بازدید یکی از واحدهای صنعتی سمنان با بیان اینکه هشت پروژه اصلی وزارت صمت در استان سمنان اجرا می‌شود، ابراز داشت: این طرح‌ها در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به عموم مردم خواهد بود لذا اجرای دقیق آنها پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح‌ها در راستای سیاست‌های ابلاغی وزارت صمت و تأکیدات مقام عالی وزارت در دست اقدام هستند، افزود: در وهله نخست می‌بایست همه کالاهای مشمول درج قیمت تولیدکننده در سامانه جامع تجارت تعریف و شناسه کالا را دریافت کنند.

رئیس سازمان صمت استان سمنان ضمن بیان اینکه دارندگان کالا باید اقدام به ثبت قیمت تولیدکننده و وارد کننده در سامانه تجارت کنند، ابراز داشت: برای تحقق اهداف مورد نظر صمت در استان اقدامات فوریت دار رصد و پیگیری خواهند شد.

تشنه دل در ادامه تصریح کرد: دریافت کد رهگیری کالاهای گروه لوازم خانگی و قطعات یدکی خودرو در واحدهای تولیدکننده و انبارها همچنین کالاهای گروه‌های دخانیات و لوازم آرایشی و بهداشتی به منظور مبارزه با قاچاق کالا از دیگر پروژه‌های اولویت دار صمت به شمار می‌روند.

وی افزود: اعلام آمار تولید، موجودی انبار و ثبت صورتحساب الکترونیکی در سامانه جامع تجارت، نصب برچسب نظارت مردمی در واحدهای صنفی و اعلام برنامه کسب و کارها در سامانه‌های مربوطه از دیگر پروژه‌های ابلاغی از سوی وزارت صمت محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

نوشته هشت پروژه اصلی صمت در استان سمنان اجرا می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.