به گزارش مرآت؛ کامران قدس روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: ۲۳۷ دانشجو غیر ایرانی در رشته های پرستاری، پزشکی، پزشکی MD، پزشکی MBBS، داروسازی، دندانپزشکی، رادیولوژی، فیزوتراپی و هوشبری در دانشگاه علوم پزشکی استان مشغول به علم‌آموزی هستند. وی ادامه داد: متخصصان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در کنار توجه و تمرکز به حوزه
نوشته ۲۳۷ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تحصیل می‌کنند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت؛ کامران قدس روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: ۲۳۷ دانشجو غیر ایرانی در رشته های پرستاری، پزشکی، پزشکی MD، پزشکی MBBS، داروسازی، دندانپزشکی، رادیولوژی، فیزوتراپی و هوشبری در دانشگاه علوم پزشکی استان مشغول به علم‌آموزی هستند.

وی ادامه داد: متخصصان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در کنار توجه و تمرکز به حوزه درمان، همواره در زمینه انجام کارهای آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی کوشا هستند و مقاله‌های زیادی از این دانشگاه در «اسکوپوس» به چاپ رسیده است.

وی بیان کرد: ویروس کرونا و تزریق واکسن علیه این ویروس همواره از موضوعات مورد اهمیت در حوزه پزشکی است و اکنون با تلاش کادر درمان و تعامل دیگر دستگاه‌های اجرایی و مردم ، تقریبا این ویروس مدیریت شده است.

قدس تاکید کرد: همچنان تداوم اطلاع رسانی در رعایت توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از ساده انگاری ویروس کرونا لازم است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان گفت: آمادگی تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان و بررسی مسائل موجود و رفع آنها اولویت کار کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه به منظور ارتقای خدمات‌رسانی است.

لازم بذکر است شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر، سرخه، دامغان، گرمسار و آرادان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان است.

انتهای پیام/

نوشته ۲۳۷ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تحصیل می‌کنند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.